Organizator:

DOLNOŚLĄSKIE: PARK MINIATUR MINIEUROLAND W KŁODZKU

10.06.2020 11:17:10

Podziel się

ul. Noworudzka 11, 57-300 Kłodzko

 

 

Park Miniatur Minieuroland w Kłodzku to miejsce,  w którym dzieci i dorośli poczują się jak bohaterowie bajkowej opowieści. Niczym olbrzym Guliwer możecie odkryć w miniaturowym świecie słynne budowle i zabytki. W czasie przystanków w całodniowej wyprawie będziecie mieli szansę poznać niecodzienne drzewa i krzewy - być może równie magiczne jak te, które spotkała Alicja w Krainie Czarów?

Park miniatur ma powierzchnię ponad dwóch hektarów i został idealnie wkomponowany w malowniczy, górski krajobraz Ziemi Kłodzkiej. W pięknym ogrodzie znajduje się ponad 40 misternie wykonanych makiet oraz unikalna roślinność, sprowadzona z najlepszych szkółek ogrodniczych. Baśniowe tło dla makiet stanowią ozdobne drzewa, krzewy i trawy, a także w obficie kwitnące kwiaty, w czasie pięciomiesięcznego Festiwalu Kwiatów. To niezwykłe kwiatowe wydarzenie rozpoczyna się każdego roku w ostatni weekend czerwca. Jego uczestniczy mogą, aż do listopada, podziwiać ponad 70 000 najpiękniejszych kwiatów jednorocznych.

Przystankami w niezwykłej podróży są klimatyczne altanki, wydzielone strefy relaksu, punkty z gastronomią oraz nowoczesny plac zabaw dla dzieci. Minieuroland to idealny pomysł na spędzenie popołudnia lub niezwykle ciekawą wycieczkę z dziećmi.

 

Dane kontaktowe:

tel: 792 444 333

www.minieuroland.pl

Facebook