❗ Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję TOUR SALON 27-29 października 2023❗  

Organizator:

Aktualności

03-10-23 Gruzja z nami wariatami - dołącz do Wariatów i przeżyj przygodę życia

Gruzja (Sakartwelo) położona jest na styku Europy i Azji, pomiędzy pasmami górskimi Kaukazu Wysokiego i Kaukazu Małego. Kraj zachwyca różnorodnością krajobrazu i klimatu, osiem podstref klimatycznych: od subtropikalnych wybrzeży Morza Czarnego na strefie podalpejskiej wysokich gór kończąc – każdy znajdzie...

Zobacz więcej

25-09-23 Yacht Salon 2023 - Wodne Święto w Poznaniu

Jachty, łodzie i sporty wodne po raz kolejny zagoszczą w Poznaniu na targach Yacht Salon, które odbędą się w dniach 26-29 października na Międzynarodowych Targach Poznańskich. W tym roku organizator zapewni sporo atrakcji podczas wydarzenia, a centralnym punktem będzie strefa sportów wodnych z basenem...

Zobacz więcej

25-09-23 "Szlakiem granitu" do Poznania na Tour Salon

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Szlakiem Granitu” to wspaniała lokalna inicjatywa wspierająca promocję regionalnych produktów.

Zobacz więcej

25-09-23 Burundi - prawdziwe piękno Afryki

Burundi to kraj o niesamowitym dziedzictwie kulturowym i przyrodniczym, który oferuje unikalne doświadczenia podróży dla tych, którzy szukają czegoś nowego i nieodkrytego.

Zobacz więcej

22-09-23 Odkryj urok chorwackich rejsów jachtem żaglowym

Marzysz o przygodzie na ciepłych morzach, w otoczeniu niesamowitych krajobrazów? Chorwacja czeka na ciebie! Wakacyjne rejsy jachtem to nie tylko podróż, to prawdziwa uczta dla zmysłów.

Zobacz więcej