❗ Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję TOUR SALON 27-29 października 2023❗  

Organizator:
#

Wybierz DOBRY kierunek

Targi TOUR SALON są miejscem inspiracji dla kilku tysięcy pasjonatów podróży, którzy poszukują destynacji dla swoich wypraw weekendowych czy wakacyjnych. Co roku prezentują się tutaj się polskie regiony, miasta i gminy, organizatorzy wypraw, przewoźnicy, a także dostawcy usług turystycznych zza granicy. TOUR SALON to także miejsce spotkań ze znanymi podróżnikami, pasjonatami wypraw.

Zapraszamy do udziału w targach TOUR SALON!

Aktualności

Moc atrakcji na pikniku rodzinnym na Cytadeli

W Dniu Ziemi, 22 kwietnia na Cytadeli rusza akcja „Poznań w formie”. Cykl prozdrowotnych, proekologicznych i międzypokoleniowych...

Informacja dla wystawców

Firmy wyłudzające dane i opłaty za wpisy do niewiarygodnych katalogów targowych znów aktywne.

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Świąteczne życzenia od Grupy MTP

31. finał WOŚP na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Mnóstwo atrakcji, wyjątkowi goście, doskonala zabawa i jeden cel - uzbierać jak największą kwotę na walkę z sepsą. Wielki...

Skorzystaj z ulgi podatkowej z tytułu udziału w targach

Głównym celem ulgi na ekspansję jest możliwość dodatkowego odliczenia wartości wydatków, które poniosła firma, by rozszerzać...

Grudzień na Poznańskim Jarmarku Świątecznym

Poznań ma wiele do zaoferowania. Zarówno architektura jak i regionalna kuchnia zachwycają turystów każdego roku. Również...

Laureaci 10. Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń

Wszystkie trzy główne nagrody tego jubileuszowego dziesiątego festiwalu idealnie obrazują jego nazwę. Wszyscy laureaci realizują...

Niedzielne podróżowanie po targach Tour Salon

Trzy intensywne dni z turystyką na Międzynarodowych Targach Poznańskich – to był bardzo dobry kierunek.

Wszystkie drogi prowadzą na Tour Salon

Drugi dzień targów Tour Salon za nami. Odwiedziło nas prawie 10 tysięcy zwiedzających i działo się naprawdę sporo zarówno...

Pierwszy dzień "podróży" z targami Tour Salon

Rozpoczęliśmy 33 edycję Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON, którym w tym roku towarzyszą Festiwal Podróżniczy...

Otwarcie targów Tour Salon i briefing prasowy Portu Lotniczego Poznań Ławica

W piątek startuje poznańskie święto turystyki i caravaningu Tour Salon. Uroczyste otwarcie targów uświetni występ Teatru...

Uzdrowiska Kłodzkie - zdrowie to priorytet

Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa PGU stanowią największy w Polsce kompleks uzdrowiskowy. Tworzą go trzy popularne kurorty...

#

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń

To podróż przez wszystkie kontynenty w doborowym towarzystwie znanych podróżników i blogerów podróżniczych. Wydarzenie już od 9 lat stanowi inspirację do wypraw w Polskę i świat i jest rekomendacją dla niezwykłych destynacji.

Do zobaczenia w październiku!

Jaśmina i Tomasz Labus

Multimedia

Tour Salon 2022 relacja filmowa

Podczas trzech intensywnych dni targowych ekspozycję odwiedziło ponad 20 tysięcy osób. Miłośnicy turystyki, caravaningu i sportów wodnych mieli do dyspozycji aż 6 pawilonów wystawienniczych wypełnionych ciekawą ofertą turystyczną, interaktywnymi stoiskami oraz przestrzenią spotkań z podróżnikami.

Tour Salon 23.10.2022

Przedstawiciele państw, miast, regionów, obiektów turystycznych, touroperatorów oraz biur zaprezentowali miłośnikom podróżowania i turystom miejsca, w których warto zaplanować swoje wakacje czy weekendowy wypad. Niedzielny program targów Tour Salon wypełniony był również bogatym programem na scenie głównej oraz w speakers' corner.

Tour Salon 22.10.2022

Drugi dzień targów Tour Salon za nami odwiedziło nas prawie 10 tysięcy ludzi i działo się naprawdę sporo zarówno na scenie głównej jak i na stoiskach naszych wystawców.

Tour Salon 21.10.2022

Rozpoczęliśmy 33 edycję Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON, którym w tym roku towarzyszą Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń, Targi Kamperów i Przyczep Kempingowych oraz Wyposażenia CARAVANS SALON POLAND, a także YACHT SALON czyli Targi Jachtów, Łodzi i Sportów Wodnych.

Wielkopolska - wielka historia, wielka przygoda

Jakie wyobrażenia przywołuje Wielkopolska? Jedni zobaczą tysiącletnie budowle pamiętające czasy pierwszych Piastów, inni – otoczone lasami, malownicze jeziora, a jeszcze inni – romantyczną podróż parowym pociągiem retro. Wszyscy oni będą mieli rację!

@ERIDERS na Targach Tour Salon

Tour Salon to nie tylko odkrywanie nowych destynacji, ale także nowych pasji i nowych sposobów spędzania wolnego czasu🥳 To wymarzone miejscem do pokazania potencjału mikro e-mobilności ⚡️😎

9 Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń relacja filmowa

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń to idealna okazja do podzielenia się globtroterską wiedzą, znalezienia podróżniczych inspiracji, zgłębienia wiedzy na temat ciekawych regionów, poznania ciekawych podróżników, autorów książek czy znalezienia towarzyszy podróży.

TOUR SALON 2021 - dzień III

Za nami ostatni dzień Tour Salon 2021. Emocji i inspiracji do podróży nie zabrakło.

TOUR SALON 2021 - dzień II

Drugi dzień Targów TOUR SALON obfitował w atrakcje dla całych rodzin. Ekspozycji towarzyszyły wystąpienia podróżników, którzy opowiadali o swoich wyprawach.

TOUR SALON 2021 - dzień I

Rozpoczęły się targi TOUR SALON i CARAVANS SALON. Dzisiejszemu uroczystemu otwarciu obu wydarzeń towarzyszyło m.in. podpisanie porozumienia o współpracy pomiędzy Ministerstwem Rozwoju i Technologii w Polsce a Ministerstwem Turystyki Bułgarii.

TOUR SALON - festiwal podróżników

Drugiego dnia targów TOUR SALON mocno zabiło podróżnicze serce. Wokół sceny pojawiły się tłumy, by wysłuchać relacji z dalekich podróży.

TOUR SALON 2020 - ekspozycja

Opowieści o podróżach bliskich i dalekich, stoiska miast, regionów i biur podróży – na targach TOUR SALON wszystko zachęca, by gdzieś wyjechać.

Otwarcie targów TOUR SALON 2020

To jest doskonały czas dla turystyki na świecie, ale także w Polsce – u nas turystyka przyjazdowa rozwija się dwukrotnie szybciej niż w Unii Europejskiej – mówił podczas inauguracji targów Robert Andrzejczyk, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

Najlepsza lekcja ever 2020

Eksperymenty chemiczne, lekcja historii, zajęcia, warsztaty ginących zawodów, sekretne życie zwierząt poznańskiego ZOO - tak smak przygody okrywali uczniowie na TOUR SALON.

TOUR SALON 2019 - galeria zdjęć

Prezentacja atrakcji turystycznych, spotkania z podróżnikami, zajęcia dla najmłodszych - tak właśnie było podczas targów TOUR SALON 2019.

Gala wręczenia nagród

Wręczenie nagród w konkursach podsumowujących osiągnięcia poprzedniego roku.

Festiwal Podróżników 2019

Ekstremalne wyprawy pełne pasji są zawsze tematem spotkań z podróżnikami.

Goście specjalni TOUR SALON

Targi TOUR SALON od wielu lat odwiedzają fantastyczni globtroterzy.

TOUR SALON 2019 - relacja filmowa

Zapraszamy na pełną pozytywnych emocji filmową podróż po TOUR SALON 2019.

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE

PATRONAT HONOROWY

REGION PARTNERSKI

Partner wydarzenia

Patronat medialny

Idea Expo

Oferta

Zaufaj doświadczeniu! Z pasją budujemy stoiska targowe już od ponad 30 lat! W naszej ofercie znajdują się propozycje zabudowy we wszystkich dostępnych na rynku systemach wystawienniczych oraz rozwiązania nietypowe.

Restauracje GARDENcity

Designerskie restauracje w biznesowym centrum Poznania

Elegancja, nowoczesność, obsługa na najwyższym poziomie. Wewnątrz kompleksu mieszczą się przestronne sale, których charakter ewaluuje wraz z wizją i potrzebami gości: Saffron, Vanilla, Tabasco i Cinnamon. Restauracje: Basilico Bistro - express lunche i Oregano and Wine typu fine dining.