❗ Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję TOUR SALON 27-29 października 2023❗  

Organizator:

Atlantyda odnaleziona - zakochani w Azorach

Podziel się

Zapraszamy na spotkanie z Hanią Zieleźnik-Rybak z Klubu Podróżników Soliści, która opowie o swojej wielkiej miłości do Azorów.

Hania Zieleźnik-Rybak – lingwistka, backpackerka, śpioch - te trzy pasje doskonale łączy z liderowaniem wypraw w Klubie Podróżników Soliści. Zawodowo mieszka w namiocie, dogaduje się w językach, których nie zna, próbuje jedzenia, którego nie potrafi nazwać i tańczy do muzyki artystów ulicznych. Na jej blogu HiHa.pl znajdziesz przygodę, autostop, opowieści i jednorożce.

Jej fascynacja Azorami zaczęła się od krótkiego postoju podczas rejsu przez Atlantyk: zakochała się w nich od pierwszej chwili, a potem jeszcze wielokrotnie się upewniała, że tam faktycznie jest tak cudnie, a nie że dopływając do portu po kilku tygodniach walki ze sztormami, bez oglądania jakiegokolwiek lądu miała po prostu niskie oczekiwania 😉

Podczas prelekcji Hani na tegorocznej edycji TOUR SALON i CARAVANS SALON 2021 powędrujemy przez największą wyspę archipelagu - São Miguel, poszukamy ukrytych wodospadów i basenów skalnych, poznamy bliżej azorskie wieloryby i delfiny, spróbujemy swoich sił w canyoningu, czyli wędrówce kanionem rzeki, a adrenalinę uspokoimy wygrzewając się w źródłach termalnych rodem z Jurassic Park. Spotkanie pt. "Atlantyda odnaleziona - zakochani w Azorach" będzie obfitować w praktyczne wskazówki, podróżnicze inspiracje, dziki entuzjazm i hortensje.

Zapraszamy na spotkanie z Hanią! 

26 września 2021 | godz. 15.00 | scena w pawilonie 6

Bilety