>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Burundi - prawdziwe piękno Afryki

Podziel się

Burundi to kraj o niesamowitym dziedzictwie kulturowym i przyrodniczym, który oferuje unikalne doświadczenia podróży dla tych, którzy szukają czegoś nowego i nieodkrytego.

Oczywiście, oto kilka powodów, dlaczego warto wybrać się w  podróż do Burundi:

Przyroda i krajobrazy: Burundi, znane jako "kraj tysiąca wzgórz", zachwyca malowniczymi krajobrazami. Jezioro Tanganika to jedno z głównych atrakcyjnych miejsc, oferujące wspaniałe możliwości do uprawiania sportów wodnych i relaksu nad brzegiem.

Kultura i tradycje: Burundi to państwo o bogatej kulturze i tradycji, które można poznać, zwiedzając lokalne wsie i uczestnicząc w ceremoniach i festiwalach. Możesz również odkryć fascynującą historię kraju, związaną z królestwem Burundi.

Przyjazność ludzi: To jedno a najmniejszych afrykańskich państw słynie z gościnności swoich mieszkańców, którzy ą niezwykle serdeczni i chętni do dzielenia się swoją kulturą oraz tradycjami z odwiedzającymi.

Safari: Wyprawa na safari oferuje niesamowite możliwości do obserwacji dzikiej przyrody. Możesz zobaczyć różnorodne gatunki zwierząt i ptaków w tym hipopotamy, krokodyle, słonie i wiele innych.

Kawiarnie i Kawa: Burundi słynie z doskonałej jakości kawy arabiki. Możesz odwiedzić kawiarnie, gdzie spróbujesz świeżo paloną kawę i dowiesz się o procesie jej produkcji.

Bogactwo przyrody: To miejsce, gdzie można podziwiać unikalne gatunki flory i fauny, w tym rzadkie gatunki ptaków i roślin. Park Narodowy Kibira to doskonałe miejsce dla miłośników natury.

Burundi jest jeszcze stosunkowo mało odwiedzane przez turystów, co sprawia, że ​​możesz cieszyć się autentycznym doświadczeniem podróży.

O szczegółach wyprawy do Burundi dowiecie się na TOUR SALON

Zapraszamy 27-29 października 2023!

https://www.facebook.com/visitrundi/