>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Busem przez świat dołącza do ekipy Tour Salon i Caravans Salon

Podziel się

Przejechali ponad 500 000 km, odwiedzili 60 państw na 5 kontynentach, napisali 8 książek i wciąż planują kolejne podróże! Ola i Karol autorzy bloga podróżniczego Busem przez świat dołączają do bloku Targów Tour Salon, Caravans Salon i Yacht Salon. Podróżnicy spotkają się ze zwiedzającymi na scenie głównej oraz na swoim stoisku w Pawilonie 6.

Karol, Ola i Gaja Lewandowscy to zawodowi podróżnicy, youtuberzy, blogerzy i autorzy 9 bestsellerowych książek podróżniczych. Prekursorzy vanlife’u w Polsce. Nagrodzeni m.in. tytułami Blog Roku, Twórca Wideo Roku i Traveler National Geographic. Od kilkunastu lat podróżują po świecie starymi kolorowymi busami, którymi w sumie przejechali ponad 500.000 km i odwiedzili ponad 60 państw na 5 kontynentach.

Od lat inspirują tysiące osób do podróżowania, vanlife’u i realizowania swoich celów i marzeń. Ich kanał na YouTube, profile na Instagramie i Facebooku skupiają w sumie niemal pół miliona obserwujących!!

Podczas targów Caravans Salon i Tour Salon nasi goście spotkają się ze zwiedzającymi podczas prelekcji na Scenie Głównej w Pawilonie 6 – w sobotę 22 października 2022.

Dodatkowo Karol i spółka będą mieli własne stoisko, również w Pawilonie, 6 na którym będzie można zdobyć autograf, kupić i podpisać jedną z ich bestsellerowych książek, zrobić sobie zdjęcie oraz oczywiście zobaczyć ich charakterystycznego kolorowego Busa.

Zapraszamy do śledzenia social mediów naszych gości, gdzie na bieżąco będą dzielić się niespodziankami związanymi z ich uczestnictwem w targach!!

Strona www: https://www.busemprzezswiat.pl/  

Profil na FB: https://www.facebook.com/BusemPrzezSwiat

Instagram: https://www.instagram.com/busemprzezswiat/

Zapraszamy na targi Tour Salon :-)