>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Busem przez świat - fascynujące relacje z podróży po USA

Podziel się

Karol, Ola i Gaja Lewandowscy to uwielbiani podróżnicy, youtuberzy, blogerzy i autorzy 10 bestsellerowych książek podróżniczych. Prekursorzy vanlife’u w Polsce. Nagrodzeni m.in. tytułami Blog Roku, Twórca Wideo Roku i Traveler National Geographic. Od kilkunastu lat podróżują po świecie starymi kolorowymi busami, którymi w sumie przejechali ponad 500.000 km i odwiedzili ponad 60 państw na 5 kontynentach.

Od lat inspirują tysiące osób do podróżowania, vanlife’u i realizowania swoich celów i marzeń. Ich kanał na YouTube, profile na Instagramie i Facebooku skupiają w sumie niemal pół miliona obserwujących!!

Podczas targów Tour Salon i Caravans Salon nasi goście spotkają się ze zwiedzającymi podczas prelekcji. Dodatkowo Karol i "spółka" będą mieli własne stoisko, na którym będzie można zdobyć autograf, kupić i podpisać jedną z ich bestsellerowych książek, zrobić sobie zdjęcie oraz oczywiście zobaczyć ich najnowszego kolorowego Busa.

Scena TOUR SALON - SOBOTA godz. 12.00
"Alaska i Kanada - 3 miesiące kamperem na dziko"

Scena CARAVANS SALON - NIEDZIELA godz. 11.00
"Droga 66 - 3 miesiące samochodowej podróży najsłynniejszą drogą świata"

Zapraszamy do śledzenia social mediów naszych gości, gdzie na bieżąco będą dzielić się niespodziankami związanymi z ich uczestnictwem w targach!

Strona www: https://www.busemprzezswiat.pl/  
Profil na FB: https://www.facebook.com/BusemPrzezSwiat
Instagram: https://www.instagram.com/busemprzezswiat/

Zapraszamy na targi Tour Salon :-)