>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

ENERGYLANDIA – najlepsza zabawa pod słońcem

Podziel się

Park rozrywki – jeszcze kilka lat temu te dwa słowa nie przychodziły do głowy myśląc o sposobie na aktywny wypoczynek czy wakacyjny wyjazd. Wszystko zmieniło się nieco ponad 5 lat temu, kiedy w małopolskim Zatorze powstał pierwszy Park Rozrywki Energylandia. To właśnie tutaj możemy śmigać na znanych dotychczas z Zachodu roller coasterach, spełniać sny z dzieciństwa o jeździe na wiedeńskiej karuzeli z konikami, czy przepłynąć pontonami po dzikiej rzece! To oczywiście namiastka tego, co odnajdziemy w Energylandii.

 

Blisko 35 hektarów powierzchni zostało podzielonych na 5 stref. Pierwsza część przeznaczona dla osób, które uwielbiają zawrotną prędkość, przeciążenia i wysoką dawkę adrenaliny, czyli Strefa Ekstremalna. To właśnie tutaj znajdziemy największego w Europie Mega Coastera Hyperion, oraz rekordowego w skali całego globu, wodnego Speed Water Coastera.

Jeśli przerażają Was tego typu atrakcje, spokojnie! W Energylandii można poczuć dziecięcą radość dzięki „Bajkolandii”, czyli strefie dla najmłodszych. Karuzela Super Pompa, na której można zamienić się w strażaka, czy kolejka widokowa Samoloty gwarantują najmłodszym gościom Parku najcudowniejsze chwile, a dorosłym pozwalają poczuć się jak dziecko!

W Parku Rozrywki są też dwie pozostałe strefy gdzie można spędzić radosne chwilę z rodziną. W strefie Familijnej możemy skorzystać z największej w Europie Środkowo-Wschodniej atrakcji wodnej – Anacondy! Choć atrakcja wlicza się do grupy „familijnych” prędkość, z jaką podróżujemy sięga 55 km/h, co zdecydowanie wzmaga poczucie frajdy z jazdy!

Strefa wodna Water Park i Tropical Fun z basenami i zjeżdżalniami to wymarzone miejsce relaks w wodzie po ogromnej dawce wrażeń.

Piątą, najnowszą strefą Energylandii jest Smoczy Gród - niesamowite miejsce wyglądające jak miasteczko z magicznej krainy. To właśnie tutaj znajduje się ZADRA – największy na świecie hybrydowy (drewniano-stalowy) Roller Coaster, który osiąga zawrotną prędkość 121 km/h i gwarantuje niezwykłą podróż po torze o długości 1316 m!

W sezonie 2020 Energylandia zaskoczy swoich Gości nową, 6 strefą Parku! Aqualantis to nowa część Parku, która nawiązywać będzie do starożytnego Atlantis. Top atrakcją tej strefy będzie double launch roller coaster Abyssus, który osiągnie prędkość aż 100 km/h!

Park Rozrywki Energylandia to znakomite miejsce na aktywny wypoczynek i dobrą zabawę!