>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Festiwal Podróżników TOUR SALON - tłumy wokół sceny targowej

Podziel się

Dziś na TOUR SALON mocno zabiły podróżnicze serca. Wszystko za sprawą gości specjalnych, którzy przenieśli nas w dalekie zakątki świata i podzielili się swoimi doświadczeniami z wypraw.

Wspólna podróż targowych gości rozpoczęła się wyprawą do USA. O tym jak zwiedzić ten kraj w krótkim czasie, gdzie warto się udać, ile kosztuje pobyt opowiedział Marcin Glądała z Klubu Podróżników Soliści.

Następnie przenieśliśmy się na Bałkany za sprawą Kasi i Łukasza Będzińskich, autorów bloga "Gdzie słońce dla nas wschodzi". Przemierzyliśmy Serbię, Kosowo, Macedonię Północną, Albanię, Bośnię i Hercegowiną. Podróż zakończyliśmy w Czarnogórze.

O godz. 13.00 na scenie targowej pojawił się gość specjalny TOUR SALON - Adam Borowicz, który odkrył przed nami smaki m.in. Gruzji i Szkocji. Wcześniej Adam Borowicz spotkał się blogerami biorącymi udział w TOUR SALON Blog Meeting i podzielił się swoim doświadczeniem z zakresu pracy z mediami.

Drugiego dnia TOUR SALON na scenie wystąpiła także Dorota Chojnowska, która zrelacjonowała swoją wyprawę na bambusowym rowerze przez Kazachstan. 

Festiwal Podróżników TOUR SALON zamknęła prelekcja Magdaleny Gorlas, która zabrała nas w podróż przez lasy, stepy, pustynie, opowiadając o tym jak wyglądał udział w rajdzie Mongol Rally.

To był fantastyczny dzień na TOUR SALON. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

<< GALERIA ZDJĘĆ TOUR SALON >>