>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Gruzja z nami wariatami - dołącz do Wariatów i przeżyj przygodę życia

Podziel się

Gruzja (Sakartwelo) położona jest na styku Europy i Azji, pomiędzy pasmami górskimi Kaukazu Wysokiego i Kaukazu Małego. Kraj zachwyca różnorodnością krajobrazu i klimatu, osiem podstref klimatycznych: od subtropikalnych wybrzeży Morza Czarnego na strefie podalpejskiej wysokich gór kończąc – każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Gościnność, życzliwość i otwarte serca mieszkańców to tylko kilka z powodów, dla których Gruzja należy do nielicznych destynacji, do których powraca się nie jeden raz. Tutaj powiedzenie „gość w dom, Bóg w dom” nabiera zupełnie innego wydźwięku – to miejsce otarte na życzliwych ludzi, zarówno na tych najmłodszych, jak również najstarszych. Nie ważne skąd pochodzisz, jakie masz poglądy czy przekonania, jeśli w twoim sercu jest miejsce na przyjaźń i miłość, tu zawsze będziesz mile widzianym gościem.

Wyśmienita tradycyjna kuchnia, bazująca na dużej ilości warzyw, owoców i mięsa jest znana na całym świecie. Któż nie słyszał o pierożkach Chinkali, pysznym Chaczapuri pełnym świeżego sera czy tradycyjnych szaszłykach kaukaskich – Mcvadi?:-)

Kolejnym przyciągającym aspektem jest wspaniałe wino, z którego słynie kraj. Historia winiarstwa w regionie sięga czasów przed naszą erą, podczas wyjazdów możemy nawet wziąć udział w winobraniach oraz produkcji wina tradycyjną metodą. Niemal każdy mieszkaniec para się wytwarzaniem tego szlachetnego trunku co powoduje, że wino towarzyszy nam każdego dnia.

 

Zespół "Gruzja z wariatami" jest jak wielka rodzina, którą spaja szczera przyjaźń, podobne zainteresowania, ale też wspólny cel. Na początku naszego istnienia postanowili zostać najlepszym tour-operatorem w kraju i dziś, w opinii wielu im sie udało! Oddają całe swoje serca oraz dokładają wszelakich starań, aby goście byli usatysfakcjonowani każdą minutą wyjazdu – dlatego jak przystało na prawdziwych Gruzinów promienią gościnnością, zaś jak przystało na „wariatów” stają nawet na głowie by wyjazd był prawdziwą przygodą. pełną radości i uśmiechu.

Historia „Gruzja z nami Wariatami” sięga niemal 10 lat wstecz, do samych początków rozwoju aktualnej turystyki w krainie Kartli. Koleje losu i przygody przywiodły ich w ten bajkowy zakątek świata, który pokochali prawdziwie i stał się ich domem. Przez cały ten czas wspierają rozwój regionów kraju, dbając o to, aby ukazywać Wam prawdziwe, niezmienione i niekomercyjne oblicze Gruzji. Przez lata działalności zbierali doświadczenie zarówno w dziedzinie turystyki indywidualnej, turystyki zorganizowanej oraz incentive. Nie są im obce wyprawy 4×4 oraz konno, kochają sporty ekstremalne i „zimowe szaleństwo”, również wyjazdy resortowe nie mają przed nimi tajemnic. Od wielu lat udowadniamy, że „Wariatom” można zaufać!

Marzysz o fascynującej wyprawie do Gruzji przyjdź na Tour Salon 27-29 października 2023!