❗ Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję TOUR SALON 27-29 października 2023❗  

Organizator:

Gruzja z nami wariatami

Podziel się

Bogata tradycja, przepiękne krajobrazy, wyśmienita kuchnia. Poznaj Gruzję z niezwykłą ekipą!

GRUZJA - BOGACTWO MOŻLIWOŚCI

Nad brzegami Morza Czarnego zażyjemy upragnionego wypoczynku, w Tbilisi zaś możemy bawić się do białego rana. Regiony Wysokiego Kaukazu pozwalają na doświadczenie majestatu gór od wypoczynku z lampką wina, poprzez inspirujące trekkingi, na wyprawach konnych lub 4×4 kończąc. Gruzja słynie z kanionów, urokliwych winnic, rafting’ów i zachwycających jaskiń; bogatej tradycji, zdumiewającej historii oraz wyśmienitej kuchni. Podczas wspólnej podróży przespacerujemy się korytarzami skalnego miasta, zobaczymy starodawne monastyry i zabytkowe winnice górskie. Na drodze czekają nas dziesiątki niezapomnianych przygód i atrakcji!

SAKARTVELOS GAUMARJOS!

O krainie Kartli można rozmawiać długimi godzinami, w gronie rodziny, przyjaciół czy nowo poznanych ludzi, delektując się chwilą wytchnienia od codziennych problemów. Te rozmowy mają smak wina, mają woń kwitnącej magnolii – to wspólna biesiada, śmiech i radość, chwile beztroski oraz wewnętrznego spokoju. Zapraszamy Was serdecznie do Gruzji mając nadzieję, iż przyjdzie taki dzień, gdy zasiądziemy razem przy suto zastawionym stole i wzniesiemy nie jeden wspólny toast! Gaumarjos!

O NAS

Nasz zespół jest jak wielka rodzina, którą spaja szczera przyjaźń, podobne zainteresowania, ale też wspólny cel: na początku naszego istnienia postanowiliśmy zostać najlepszym tour-operatorem w kraju i dziś, w opinii wielu – jesteśmy! Oddajemy całe nasze serce oraz dokładamy wszelakich starań, by nasi wspólni goście byli usatysfakcjonowani każdą minutą wyjazdu – dlatego jak przystało na prawdziwych Gruzinów promieniujemy gościnnością, zaś jak przystało na „wariatów” staniemy nawet na głowie by wyjazd był prawdziwą przygodą pełną radości i uśmiechu.

 

Dlaczego „Gruzja z nami Wariatami”?

Doświadczenie:​ blisko 7 lat na rynku w Gruzji

Reputacja:​ opinie naszych gości są jednomyślne: warto!

Atmosfera:​ z nami wszędzie poczujesz się jak w domu

Profesjonalizm:od etapu planowania, po realizację na miejscu

Przystępne ceny: programy dostosujemy pod każdą kieszeń

 

Co oferujemy:

Planowanie: ​razem stworzymy wyjątkowy wyjazd marzeń

Zakwaterowanie: ​obszerna i sprawdzona baza noclegowa

Wyżywienie:​stoły suto zastawione tradycyjnymi potrawami

Transport: ​dysponujemy autokarami euro-standardu

Przewodnicy: ​wykwalifikowani profesjonaliści z pasją