>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

I ty możesz stanąć na scenie największego wielkopolskiego Festiwalu Podróżniczego

Podziel się

9. edycja Festiwalu odbędzie się podczas targów TOUR SALON, w kultowej Iglicy.

We wrześniu, podczas targów TOUR SALON, odbędzie się największy w Wielkopolsce i jeden z największych w Polsce, Festiwal Podróżniczy. To będą trzy dni z przygodą, podróż przez różne zakątki świata dzięki, a konkretnie: kilkanaście prezentacji podróżniczych, warsztaty, strefa expo-partnerów festiwalu, wycieczki, konkursy z nagrodami.

Wyślij zgłoszenie, opowiedz o swojej podróży i zawalcz o Złoty Ślad

Do 18 lipca można przesłać zgłoszenie do udziału w konkursie o Złoty Ślad w kategoriach Polska lub Świat. Spośród przesłanych relacji z podroży wybieranych jest kilkanaście, dla których drugi etapem będzie wygłoszenie prezentacji podczas Festiwalu na targach TOUR SALON. Prelegenci powalczą o „Złoty Ślad”, wartościowe nagrody oraz uznanie publiczności.

Zostaw swój ślad i zdobądź Złoty

W konkursie o Złoty Ślad można wysłać zgłoszenie w trzech kategoriach: podróż po Polsce, podróż po Świecie oraz wziąć udział w konkursie fotograficznym. Można zgłosić swój udział w każdej z kategorii. Nie ważna jest ilość przebytych kilometrów ale treść opowieści.

„Każda z edycji Festiwalu jest dla wielu inspiracją do samodzielnej podróży, a nawet najbliższa podróż, może być pretekstem do opowiedzenia niesamowitej historii. Przy wyborze prezentacji, staramy się aby były to ciekawe i wartościowe opowieści, które nie powielają stereotypów, a pokazują głębszy odcień podróży. Zwracamy uwagę, aby prezentacje, pokazywały prawdziwe historie, odpowiedzialnie przedstawione z szacunkiem dla miejsc i ludzi” - Jaśmina Labus, organizator Festiwalu.

Wyślij zgłoszenie do 18 lipca - więcej informacji na www.sladamimarzen.pl

 

Bilety na Festiwal już wkrótce dostępne na tobilet.pl. Bilet na Festiwal upoważnia do odwiedzenia ekspozycji targów TOUR SALON oraz CARAVANS SALON.