>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

IX edycja Hotel Marketing Conference - wydarzenie dla liderów branży hotelarskiej

Podziel się

Ruszyły zapisy na Hotel Marketing Conference 2023. Największa konferencja branżowa odbędzie się 26-27 października w Poznaniu. Hotel Marketing Conference 2023 to miejsce spotkania ekspertów marketingu hotelowego i liderów branży. 

Hotel Marketing Conference (HMC), najbardziej wyczekiwane wydarzenie w branży hotelarskiej, ogłasza kolejną, IX już edycję, która odbędzie się 26-27 października 2023 roku. Konferencja jest organizowana przez Profitroom - dostawcę technologii rezerwacyjnych i stron www dla większości hoteli w Polsce, ale również na świecie.

 

Podczas HMC 2023 hotelarze, menedżerowie hoteli oraz profesjonaliści z branży będą mieli okazję poznać najnowsze trendy i strategie w zakresie marketingu, sprzedaży, promocji i zarządzania hotelami. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest Endless Possibilities. Wydarzenie odbędze się w Sali Ziemi, w Poznan Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. 

Konferencja HMC 2023 oferuje bogaty program merytoryczny, skupiający się na połączeniu tradycyjnych spotkań branżowych z innowacyjnym światem online. Hybrydowa formuła na stałe wpisała się w to wydarzenie. “Ideą HMC zawsze było bezpłatne szerzenie wiedzy dla wszystkich hotelarzy. Dlatego jak w latach ubiegłych zdecydowaliśmy się na łączoną formułę, która pozwoli na udział w konferencji wszystkim zainteresowanym, z każdego miejsca na świecie. Zwłaszcza pracownikom hoteli, którzy muszą zostać na posterunku” - powiedział Arkadiusz Czerwiński, organizator Hotel Marketing Conference. Uczestnicy będą mieli szansę uczestniczyć w inspirujących prelekcjach prowadzonych przez doświadczonych ekspertów z branży hotelarskiej z dziedziny marketingu, sprzedaży i revenue a także wziąć udział w panelach dyskusyjnych, gdzie będą mogli wymienić się wiedzą i doświadczeniami. Integralną częścią wydarzenia jest Simply More Party, które pozwala hotelarzom na integrację i wymianę doświadczeń w mniej formalnej formie - przy dobrej muzyce i tańcach.

Jedną z nowości tegorocznej edycji HMC 2023 jest wprowadzenie podczas drugiego dnia konferencji, warsztatów Masterclass. Podczas tych intensywnych sesji prowadzonych przez wybitnych praktyków oraz wykładowców z Executive MBA UEP, uczestnicy będą mieli okazję pogłębić swoje umiejętności i zdobyć praktyczne narzędzia niezbędne do skutecznego rozwoju swojego biznesu w branży hotelarskiej. Warsztaty będą prowadzone w pięciu blokach tematycznych: marketing, revenue management, social media, sprzedaż i przywództwo. Hotel Marketing Conference 2023 podjęło współpracę merytoryczną ze  studiami Executive MBA przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, co ma na celu podniesienie jakości tematyki prezentowanej podczas konferencji.

"HMC 2023 to wyjątkowa okazja dla wszystkich profesjonalistów związanych z branżą hotelarską. Nasza konferencja jest miejscem, gdzie najnowsze trendy, strategie i narzędzia są przedstawiane przez ekspertów, którzy odnoszą sukcesy w swoich dziedzinach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału i odkrycia Endless Possibilities, które niesie ze sobą tegoroczna edycja Hotel Marketing Conference" - powiedział Arkadiusz Czerwiński, organizator Hotel Marketing Conference.

Rejestracja na Hotel Marketing Conference 2023 jest już otwarta na stronie internetowej. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć. To niepowtarzalna szansa na zdobycie wiedzy, nawiązanie cennych kontaktów biznesowych i rozwinięcie umiejętności z zakresu marketing hotelowego, sprzedaży i zarządzania.

Hotel Marketing Conference to wydarzenie, które nie może umknąć uwadze żadnego profesjonalisty z branży hotelarskiej. Dołącz do grona liderów i odkryj najnowsze trendy, strategie i narzędzia z branży hotelarskiej. Zapraszamy na HMC 2023! 

Więcej informacji na temat konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie:

http://hotel-marketing.pl/