>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Jack and Dog czyli opowieść o prawdziwej pasji do podróżowania

Podziel się

Ten duet to prawdziwa petarda. Kolejne kilometry pod kołami i szerokie portfolio wspomnień. Przyjdźcie na Tour Salon posłuchać Jacka i przybić łapkę z Diego.

Jacek Borowski wraz ze swoim wspaniałym przyjacielem owczarkiem belgijskim groenendael Diego rozpoczęli swoją przygodę ponad 2 lata temu. Trudny czas pandemii stał się dla Jacka inspirację do tego, aby dać ludziom nadzieję i pokazać, że można żyć pełnią życia na przekór wszystkiemu co działo się wokół nas.

W lipcu 2021 roku Jack and Dog wyruszyli na motocyklu w trasę po Europie. Razem przejechali 7000 km przez Czechy, Austrię, Słowenię, Chorwację z wyspami, Czarnogórę, Albanię, Grecką wyspę Korfu, Włochy, Szwajcarię i przez Niemcy wróciliśmy do Polski. Ich podróż została zauważona przez media i odbiła się głośnym echem w telewizji, radiu i prasie. Ich obecność zawsze wywołuje pozytywne emocje i budzi olbrzymią sympatię.
Kolejnym projektem była fascynująca podróż po Polsce, przez bajeczne Bieszczady, Mazury i Wybrzeże Morza Bałtyckiego. Ta podróż także była niesamowita i przyniosła im wiele przygód a przede i inspirujących spotkań. Jacek jako Wielkopolanin jest również lokalnym patriotą i ogromnym miłośnikiem zwierzaków. Aktywnie wspiera akcje związane z propagowaniem adopcji i pomocy bezdomnym psiakom i kociakom. Jest ambasadorem schroniska dla zwierząt w Gaju.

Serdecznie zapraszamy Was na spotkanie ze wspaniałym podróżniczym duetem - Jack & Dog podczas najbliższych targów Tour Salon

 

27 października (piątek) "Rajd rowerem elektrycznym po Parkach Krajobrazowych Wielkopolski"

28 października (sobota) "Motocyklami elektrycznymi dookoła Polski rajd na rekord" wspólnie z Dominika 333 Orlik i Kasia Kmieciak Mów mi Drakula

29 października (niedziela) "Diego & Family na szlakach Europy"

Więcej informacji o Jack & Dog

https://www.instagram.com/jack_and_dog/

https://www.facebook.com/JackAndDoog