>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Karol Okrasa gościem specjalnym Tour Salon

Podziel się

W sobotę na scenie głównej pojawi się wyjątkowy gość. Karol Okrasa - szef kuchni, autor książek oraz prezenter programów kulinarnych, który opowie nam o swoich szlakach kulinarnych śladami lokalnej turystyki.

Karol Okrasa to nie tylko mistrz kuchni, ale również wytrawny podróżnik, który połączył dwie wyjątkowe pasje, podążając ścieżkami kulinarnych smaków zarówno po szerokim świecie, jak i po naszych rodzimych zakątkach. Ogromnie cieszymy się, że o swoich doświadczeniach i inspiracjach opowie podczas targów Tour Salon.

Kilka słów wprowadzenia od naszego gościa specjalnego:

„Chciałbym przedstawić  temat napędzania i formowania turystyki kulinarnej  w naszym kraju. Głównym założeniem jest promowanie regionów przez lokalną kuchnię i produkty. Każdy bowiem turysta odwiedzający dany region musi zrobić  w ciągu dnia obowiązkowo 4 rzeczy……. musi się gdzieś przespać i zjeść ŚNIADANIE, OBIAD I KOLACJĘ.!!! Są to okazje do tego, by zaszczepić  w nas ciekawość do regionu, kultury i kuchni. Kuchnia jest elementem kultury, może być sztuką i jest niewątpliwie magnesem przyciągającym globtroterów. Jest też przez swoją różnorodność niezwykle unikalna, odmienna, dziewicza na każdym szczeblu i przez to atrakcyjna turystycznie. "

Na spotkanie z Karolem Okrasą zapraszamy w sobotę 22 października 2022r o godz. 13 (scena główna w pawilonie 6).