>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Kreowanie produktów turystycznych

Podziel się

W programie tegorocznej edycji znajdzie się prezentacja na temat marketingu turystycznego. O tym jak w profesjonalny sposób promować lokalne produkty turystyczne opowie Maciej Kozłowski - zastępca dyrektora MOSiR w Nowej Soli.

Łukasz Kozłowski od 15 lat działa w branży turystycznej. W codziennej pracy jest odpowiedzialny za promocję turystyczną miasta. W ramach powierzonych zadań zarządza między innymi kilkoma atrakcjami: rejsy statkiem pasażerskim po Odrze, Centrum Informacji Turystycznej czy Parkiem Fizyki. 

Jego specjalizacją jest marketing turystyczny zwłaszcza kreowanie lokalnych produktów turystycznych. Na swoim koncie ma kilka ciekawych wyróżnień, jak np. 3x tytuł najlepszej atrakcji turystycznej w województwie lubuskim (certyfikat POT), pierwsze miejsce w konkursie na najlepszy produkt turystyczny w Polsce w konkursie POT i WP.pl za rok 2016. Rok temu stworzona przez niego Informacja Turystyczna w Nowej Soli zajęła drugie miejsce w kraju w konkursie POT na najlepszy CIT w Polsce w kategorii 3 gwiazdki.
Jestem również wykładowcą na Uniwersytecie Zielonogórskim - na kierunku turystyka i rekreacja, członkiem grupy roboczej ds. turystyki przy Rzeczniku MŚP, członkiem Krajowej Rady Gospodarki Wodnej przy Ministerstwie Infrastruktury.

Dodatkowo, po godzinach prowadzi projekt "Niesamowite Lubuskie" - w ramach którego stworzył grupę na Facebooku, która dziś liczy sobie 123 tysiące członków i jest największą tego typu inicjatywą w kraju.

Prelekcja pt. "Kreowanie produktów turystycznych" z Łukaszem Kozłowskim odbędzie się 27 października 2023 o godzinie 14.30 na scenie w pawilonie 8A