>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Kulinarna Wielkopolska - pobierz bezpłatną aplikację i poznaj najlepsze obiekty turystyki wiejskiej w Wielkopolsce

Podziel się

Nie masz pomysłu na weekend? Szukasz ciekawej inspiracji? Masz ochotę zjeść coś dobrego w ciekawym miejscu? Pobierz bezpłatną aplikację KULINARNA WIELKOPOLSKA!

Wychodząc naprzeciw wszystkim pasjonatom regionalnej kuchni oraz amatorom odpoczynku na wsi, Samorząd Województwa Wielkopolskiego, uruchomił bezpłatną aplikację mobilną KULINARNA WIELKOPOLSKA. Aplikacja służy do interaktywnej promocji idei oraz członków Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolska, a także laureatów konkursu na najlepszy obiekt turystyki wiejskiej w Wielkopolsce.

Znajdziemy w niej m.in.: aktualne sylwetki wszystkich członków Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolska i laureatów konkursu na najlepszy obiekt turystyki wiejskiej w Wielkopolsce wraz z usługą geolokalizacji oraz informacjami na temat ich działalności, zdjęciami i opisami produktów, a także z możliwością tworzenia wybranych szlaków turystyczno-kulinarnych.

Aplikacja służy również do promocji imprez organizowanych przez Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi związanych z żywnością i turystyką, dzięki mobilnemu kalendarzowi wydarzeń. Aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemem iOS lub Android: www.qrtag.pl/aplikacja-mobilna-kulinarna-wielkopolska.html

Zapraszamy na stoisko nr 7 podczas Targów Tour Salon, gdzie będą Państwo mieli okazję zapoznać się z ofertą promocyjną najciekawszych obiektów turystyki na obszarach wiejskich w Wielkopolsce oraz restauracji, producentów tworzących wielkopolską Sieć Dziedzictwa Kulinarnego.

Więcej informacji: www.sdk-wlkp.pl