>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Lekcja turystyki, czyli jak promowane są atrakcje turystyczne w Polsce

Podziel się

To nie będzie lekcja o tym jak podróżować, ale o tym czym jest turystyka, jak i dlaczego warto ją rozwijać, w jaki sposób promować Polskę i zachęcać do jej eksplorowania. Dla młodzieży może to być początek przygody … zawodowej. Być może właśnie podczas tych wykładów, organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną, postanowią wnikliwie zapoznać się z branżą i pracować nad rozpoznawalnością polskich atrakcji turystycznych.

Podczas TOUR SALON, w ramach projektu "Najlepsza lekcja ever!", przedstawiciele Polskiej Organizacji Turystycznej poprowadzą wykłady, podczas których opowiedzą o swojej pracy i działaniach, których głównym celem jest promowanie walorów turystycznych Polski. Będzie można dowiedzieć się m.in. na jakich zasadach przyznawane są Certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny, czym są Polskie Marki Turystyczne, jakie korzyści płyną z udziału w akcji  Polska Zobacz Więcej - Weekend Za Pół Ceny, na czym polega konkurs „Na wsi najlepiej”.

Młodych ludzi, którzy lubią podróżować, powinny też zainteresować informacje na temat Turystycznych Mistrzostw Blogerów. Być może kiedyś zadecydują, by rozwijać swoją pasję opisując swoje podróżnicze doświadczenia i zostać ambasadorem wybranego regionu.

Podczas lekcji turystyki nie zabraknie quizów i konkursów, w których uczniowie będą mogli sprawdzić swoją wiedzę o certyfikowanych regionach, miastach,  obiektach i wygrać gadżety z nimi związane.

Dodatkowe informacje:

czas trwania: 10.30-11.30

miejsce: Poznań Congress Center - poziom 0 (scena)

kategoria wiekowa: VII - VIII klasa / szkoła średnia

 

Polska Organizacja Turystyczna to agencja rządowa wspierająca podmioty, które zajmują się turystyką. Naszym celem jest promowanie Polski jako kraju atrakcyjnego dla turystów, nowoczesnego, z wysokimi standardami usług i korzystnymi cenami. Działania na rzecz promocji i rozwoju turystyki polskiej prowadzone są zarówno w kraju jak i za granicą.

www.polska.travel

 

fot. Photo by Sebastian Kurpiel on Unsplash