>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Madagaskar krajem partnerskim targów Tour Salon

Podziel się

Z radością ogłaszamy, że Madagaskar został krajem partnerskim Targów Tour Salon! Ta wyjątkowa współpraca otwiera nowe horyzonty dla podróży, do kraju który fascynuje przyrodą, historią i niezwykłymi tradycjami.

Madagaskar to największa afrykańska wyspa na Oceanie Indyskim, uznawana za jeden z najbardziej unikalnych obszarów na świecie. Oto kilka podstawowych informacji o tym egzotycznym kraju:

  • Madagaskar jest jednym z najbogatszych regionów pod względem bioróżnorodności. Ponad 90% gatunków zwierząt i roślin, które można znaleźć na Madagaskarze, są endemitami, czyli występują tylko na tym obszarze.
  • To miejsce, gdzie spotkasz niezwykłe stworzenia miedzyinnymi lemury i wybrane gatunki małp, które przykuwają uwagę swoim nietypowym wyglądem i zachowaniem.
  • Krajobraz wyspy jest wyjątkowo zróżnicowany, obejmując deszczowe lasy, pustynie, góry i malownicze wybrzeża. To raj dla miłośników przyrody i fotografów.
  • Madagaskar posiada bogatą kulturę, z silnym wpływem tradycji afrykańskich i azjatyckich. Wyspa słynie z barwnych rytuałów, tańców i lokalnej sztuki.
  • Oficjalnymi językami są malgaski, będący językiem o korzeniach austronezyjskich, jest powszechnie używany przez mieszkańców i francuski.
  • To wymarzona destynacja dla miłośników przyrody i ekoturystyki. Oferuje niepowtarzalne szlaki trekkingowe, możliwość obserwacji dzikiej przyrody i zanurzenie się w autentyczne życie lokalne.
  • Historia Madagaskaru jest złożona i obejmuje wpływy różnych kultur, w tym afrykańskich, arabskich, europejskich i azjatyckich. Wpływy te są widoczne w architekturze, sztuce i kuchni. Dla podróżnych poszukujących niezapomnianych doświadczeń, to niezwykłe miejsce, które kusi swoją unikalną przyrodą i kulturą.

Przyjdź na targi i przekonaj się czym jeszcze zaskoczy Cię Madagaskar