>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Moja pierwsza wyprawa kamperem

Podziel się

Zapraszamy na spotkanie z Kasią Piotrem Kozłowskimi - miłośnikami podróży kamperem, twórcami serwisu Camprest.

Piotr i Kasia podróżują od małego. Swoją przygodę z kempingami rozpoczynali u boku rodziców, a dziś sami podróżują, a z nimi razem czteroletni Maks i roczny Franek.

Zwiedzili już wiele miejsc. Dlaczego wybierają campingi?

 Campingi sprzyjają spędzaniu czasu w rodzinnej atmosferze. Na campingu cały czas jesteśmy razem i wiele rzeczy robimy wspólnie, od wyjścia na basen, przez wspólne zakupy, po wyjście na kolację do jednej z wielu knajpek, które znajdują się na campingu. Na campingu dzieci spędzają ogromną ilość czasu na niesamowicie rozbudowanych placach zabaw (zarówno tych wodnych, jak i np. na trampolinach), lub biorą udział w różnych zajęciach organizowanych prze profesjonalny zespół animatorów, gdzie mogą bawić się z innymi dziećmi z różnych krajów a brak znajomości języka nie stanowi dla nich żadnego problemu - mówi Piotr Kozłowski.

Kempingi to także sposób na spędzenie urlopu z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu natury, a jednak zawsze z możliwością odwiedzenia ciekawych miejsc, atrakcji turystycznych.

Jak się przygotować do takich wakacji? Zapraszamy na spotkanie z Piotrem i Kasią, którzy podczas TOUR SALON 2020 powiedzą Wam jak przygotować się do pierwszego tripu kamperem.

Podczas prelekcji będzie można dowiedzieć się m.in.:

  • jakiego kampera wybrać na pierwszy wynajem/zakup
  • jak planować trasy kamperem
  • jak szukać miejsc na nocleg w kamperze
  • co ze sobą zabrać.

Pierwsza wyprawa kamperem | niedziela 16.02.2020