>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Nowa Sól - miasto na turystycznej fali

Podziel się

Statek Laguna to nowoczesna jednostka pasażerska, która zabierze Was w rejs po Dolinie Środkowej Odry. Wybierz się w niezapomniany rejs. Ahoj przygodo!

Statek Laguna zaprasza na niezapomniany rejs po Dolinie Środkowej Odry.

  • W ofercie rejsy otwarte (1 i 2 godzinne) oraz przepływowe, rejsy czarterowe, grupowe dla szkół i przedszkoli, a także imprezy  okolicznościowe i szkolenia.
  • Do dyspozycji pasażerów są 2 pokłady:
    górny- słoneczny (30 osób) i dolny- z klimatyzowanym salonem (62 osoby) i barem pokładowym. Dostępne z portów: Cigacice, Nowa Sól i Głogów. Rejs po rzece Odrze to świetna propozycja na spędzenie wolnego czasu na wodzie, w malowniczych okolicznościach nadodrzańskiej przyrody.

Zapraszamy na stronę: https://www.visitnowasol.com/rejsy-po-odrze

 

Jedną z najciekawszych atrakcji jakie możesz zwiedzić w Nowej soli to Park Fizyki. Miejsce, w którym poznasz fascynujący świat fizyki poprzez zabawę. To 4 hektarowa przestrzeń podzielona na 6 stref poświęconych działom fizyki, takim jak: mechanika, akustyka, optyka, hydrostatyka, olfaktologia czy haptyka. Znajdziesz tu blisko 50 przyrządów przeznaczonych do samodzielnego przeprowadzania doświadczeń i eksperymentów… a to wszystko w bliskim towarzystwie natury.
Atrakcja jest dostępna dla również dla grup szkolnych, dla których dostępne sa fascynujące lekcje fizyki.

Więcej szczegółów na stronie: www.ParkFizyki.pl

O wielu innych atrakcjach turystycznych Nowej Soli dowiesz się na targach Tour Salon 27-29 października 2023. Serdecznie zapraszamy!