>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Nowoczesne akcesoria filmowe i fotograficzne od Newell

Podziel się

Newell to polska marka, która od 2009 roku z powodzeniem dostarcza innowacyjne i niezawodne rozwiązania technologiczne. Specjalizując się w urządzeniach i akcesoriach dla branży filmowej i fotograficznej, firma nieustannie rozszerza swoją ofertę o nowe kategorie produktowe, zdobywając zaufanie klientów na całym świecie.

 

Firma Newell zdobyła uznanie dzięki niezawodnym urządzeniom i akcesoriom dedykowanym branży filmowej i fotograficznej, takim jak zamienniki akumulatorów, ładowarki, power banki, kable zasilające, gripy, wężyki spustowe i namioty bezcieniowe. Firma stale rozwija swoje portfolio, wprowadzając nowe kategorie produktowe, w tym stacje zasilania, oświetlenie LED oraz elektronikę użytkową, taką jak ładowarki GaN, przetwornice napięcia, ładowarki indukcyjne i latarki taktyczne. Dzięki połączeniu innowacji technologicznych z wysoką jakością i przystępną ceną, Newell zdobył zaufanie tysięcy klientów na całym świecie, a ich 40-miesięczny program gwarancyjny potwierdza niezawodność oferowanych produktów.

Innowacje Newell to zasługa zespołu pasjonatów technologii, którzy z zaangażowaniem pracują nad tworzeniem produktów przynoszących realne korzyści klientom. Ta grupa entuzjastów, bogata w wiedzę i inspiracje, stale rozwija istniejące projekty i realizuje nowe, ambitne plany. W firmie ceniona jest każda perspektywa, co sprawia, że produkty nie tylko spełniają oczekiwania, ale również pomagają rozwijać pasje i biznesy ludzi na całym świecie.

Newell kładzie duży nacisk nie tylko na innowacyjność i konkurencyjne ceny, ale także na kompleksową opiekę serwisową. Program ochrony gwarancyjnej obejmuje aż 40 miesięcy wsparcia technicznego, co stanowi wyraz pełnego zaufania do oferowanej jakości. Zespół doświadczonych inżynierów jest gotowy do pomocy w każdej sytuacji – od wsparcia w użytkowaniu po naprawy. Firma rozumie, że odpowiedzialność wobec klientów nie kończy się w momencie zakupu, dlatego dział serwisowy gwarantuje profesjonalizm i skuteczność w rozwiązywaniu wszelkich problemów technicznych, zapewniając klientom spokój ducha.

Więcej informacji o ofercie na stronie: shop.newell.pro