>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Odkryj urok chorwackich rejsów jachtem żaglowym

Podziel się

Marzysz o przygodzie na ciepłych morzach, w otoczeniu niesamowitych krajobrazów? Chorwacja czeka na ciebie! Wakacyjne rejsy jachtem to nie tylko podróż, to prawdziwa uczta dla zmysłów.

Wszystkich, którzy kochają morze, dobra zabawę oraz fascynujące miejsca zapraszamy do Chorwacji. Tu znajdziesz wszystko, czego dusza żeglarza pragnie: historyczne miasta, tętniące życiem kurorty, urokliwe wyspy i ukryte, lazurowe zatoczki.

Ekipa z sail2croatia to jachtingowi entuzjaści, którzy z przyjemnością potowarzyszą ci w tej wyjątkowej przygodzie. To idealna okazja, by spędzić czas z przyjaciółmi lub poznać nowych ludzi pod żaglami. Tutaj słońce świeci niemal przez cały rok, a temperatura wody kusi 26 stopniami, każda trasa jest zaplanowana, by wykorzystać pełnię przyjemności.

Nasze rejsy jachtem to wyjątkowa okazja na niezapomnianą, wakacyjną przygodę. Dla różnorodnych gustów i upodobań przygotowaliśmy cztery niezwykłe trasy, które zabiorą cię w podróż przez różne regiony Chorwacji. Czas odkryć magię Chorwackiego rejsu jachtem!

 

Sail2Croatia to profesjonalna i nowoczesna agencja czarterowa, która oferuje najwyższe standardy, jakość i bezpieczeństwo, zapewniając pełne wsparcie profesjonalne w czarterze jachtów. W ofercie nie tylko czarter jachtów, ale również kompleksowa obsługa żeglarska.

 

Jak sami mówią o sobie: "Z nami masz szansę na niezapomniane wakacje. Zajmiemy się Twoim przybyciem i odjazdem, włączając profesjonalnego sternika i załogę. Doradzimy Ci, gdzie żeglować, które mariny wybrać i jakie plaże odwiedzić. Żeglowanie to wyjątkowy styl życia, który obejmuje wiele różnych aktywności. To najlepszy sposób na odkrywanie nieodkrytych piękności wybrzeża Adriatyku. Bądź częścią naszej "małej" rodziny i wyrusz w niezapomnianą podróż z nami!"

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na Tour Salon 27-29 października 2023