>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Patronat Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Podziel się

Z ogromną przyjemnością informujemy, że tegoroczna edycja targów TOUR SALON odbędzie się pod patronatem Jana Krzysztofa Ardanowskiego, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Targi TOUR SALON od lat są miejscem polskich produktów turystycznych – regionów, miast, gmin, szlaków pieszych i rowerowych, atrakcji turystycznych – obiektów historycznych, parków rozrywki, parków przyrody itp. Nasi wystawcy i zaproszeni goście przybliżają także kulinarne walory miejsc i zachęcają do tego stylu eksplorowania Polski.

„ODPOCZYWAJ NA WSI" to oferta wypoczynku obejmująca noclegi i możliwość uczestniczenia w codziennym życiu rolnika, która daje również możliwość realizacji pasji tj. np. jeździectwo, wędkarstwo, grzybobranie, itp. Dużą popularnością cieszy się także turystyka kulinarna. Poprzez smaki, zapachy i całą gamę wrażeń turyści poznają lokalną kuchnię. Promujemy ekologiczna żywność oraz produkty regionalne i tradycyjne.
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi serdecznie zaprasza do odwiedzenia stoiska „Odpoczywaj na wsi”, gdzie można zapoznać się z ofertą gospodarstw agroturystycznych, zagród edukacyjnych i innych atrakcji związanych z turystyką wiejską. Odwiedzający stoisko będą mogli aktywnie uczestniczyć w różnego rodzaju konkursach, zabawach oraz warsztatach edukacyjnych i rękodzielniczych.

Do zobaczenia na targach!