>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Połczyn Zdrój - uzdrowisko marzeń

Podziel się

Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A. posiada kilka obiektów zlokalizowanych w Połczynie-Zdroju oraz Świnoujściu, które oferują kompleksowy zakres usług noclegowych, zawierających zabiegi rehabilitacyjne, doskonałe warunki zakwaterowania wliczając w to różne udogodnienia, wyżywienie, a także atrakcje w strefie relaksu, takie jak baseny, jacuzzi czy sauny.

W sanatoriach w Połczynie-Zdroju zajmujemy się leczeniem przewlekłych chorób i zwyrodnień kręgosłupa i stawów, rwy kulszowe, reumatyzmu, leczeniem otyłości i chorób układu pokarmowego, a także leczeniem bezpłodności i różnego rodzaju schorzeń ginekologicznych. Oferujemy profesjonalną rehabilitację stacjonarną, ambulatoryjną oraz rehabilitację ogólnoustrojową po przebytych zabiegach.

Oferujemy również wypoczynek w eleganckim i nowoczesnym SPA Zdrojowe Zacisze oferującym szeroką gamę zabiegów relaksacyjnych, kosmetycznych, pielęgnacyjnych ciała i twarzy oraz strefę wellness.

Ziemia połczyńska słynie z bogactw naturalnych, których właściwości lecznicze wykorzystywane są od setek lat. Mowa tutaj o doskonałej borowinie połczyńskiej oraz solance, które stosowane są w naszym Uzdrowisku do leczenia rożnych dolegliwości.

Oferujemy wiele zabiegów borowinowych, w tym okłady, kompresy i kąpiele borowinowe. Borowinę stosujemy także do zabiegów kosmetycznych, bowiem borowina ujędrnia, nawilża i regeneruje skórę. Solanka to drugi naturalny skarb, którego atuty wykorzystujemy w Uzdrowisku Połczyn.

Zastosowanie solanki do inhalacji powoduje nawilżenie dróg oddechowych. Solanka stosowana jest również w leczeniu chorób zwyrodnieniowych, otyłości, leczy przewlekłe stany zapalne, łuszczyce, alergie skórne, egzemy, zwalcza cellulit, łagodzi dolegliwości bólowe i zmniejsza napięcie mięśniowe. Solanka wspomaga także leczenie stanu obniżonej odporności, leczenie bezpłodności oraz normalizuje ciśnienie tętnicze i poprawia krążenie poprzez dotlenienie tkanek. Kąpiele solankowe maja zbawienny wpływ na skórę, zwiększają jej ukrwienie, poprawiają jędrność, napinają i nawadniają dzięki czemu pomagają zwalczać cellulit.

Uzupełnieniem leczenia z wykorzystaniem borowiny i solanki jest seria naturalnych kosmetyków Terra Zdrój dostępna w każdym z naszych obiektów, Sklepie Zdrojowym, a także na stronie internetowej www.kosmetyki-terra.pl. Oferujemy m.in. mydła naturalne, olejki, peelingi, balsamy, kremy do rąk i stóp, maseczkę do twarzy, sole i kule do kąpieli oraz wiele innych kosmetyków. Pobyt w naszym Uzdrowisku pozwoli Państwu zregenerować się, wypocząć i pozbyć licznych dolegliwości.

 

UZDROWISKO POŁCZYN GRUPA PGU S.A.

Adres: ul. Zdrojowa 6,

78-320 Połczyn-Zdrój

 

Strona www: https://uzdrowisko-polczyn.pl/

Profil na FB: https://www.facebook.com/UzdrowiskoPolczyn/

Instagram: https://www.instagram.com/uzdrowiskopolczyn/