>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Robert Makłowicz gościem specjalnym targów Tour Salon!

Podziel się

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na niezapomniane spotkanie z jednym z najwybitniejszych ambasadorów kuchni regionalnej i turystyki kulinarnej - Robertem Makłowiczem! W niedzielę 29 października o godzinie 13.00 na scenie głównej Tour Salonu odbędzie się fascynujące wydarzenie pt. "Podróże pełne smaków - o turystyce kulinarnej z Robertem Makłowiczem."

Bilety Co, gdzie, kiedy Multimedia

Robert Makłowicz, znany nie tylko jako ceniony krytyk kulinarny i autor programów podróżniczych, ale przede wszystkim jako prawdziwy pasjonat odkrywania smaków z różnych zakątków świata, podzieli się z nami swoimi niezwykłymi przygodami kulinarnej eksploracji. Podczas tego wyjątkowego spotkania dowiemy się, jak nie tylko podróżować, ale również odkrywać różnorodne kultury poprzez ich jedzenie.

To będzie prawdziwy festiwal zmysłów! Znany z charakterystycznego stylu i umiejętności opowiadania, Robert Makłowicz zabierze nas we wspólną kulinarna podróż do miejsc dalszych i bliższych.  Opowie jakie znaczenie dla kultury i historii odwiedzanych miejsc może mieć ich kuchnia. Dowiemy się, jakie smaki wzbudzają w nim największe emocje i jakie potrawy zapadły mu w pamięć na zawsze. 

Nie zabraknie również praktycznych wskazówek dla osób, które chcą samodzielnie podjąć kulinarne wyprawy. Robert podzieli się swoimi sprawdzonymi metodami na znalezienie najlepszych lokalnych restauracji, targów, czy nawet wyjątkowych, skrywających się z dala od turystycznych szlaków smakowych perełek.

Dla wszystkich miłośników podróży i jedzenia, to wydarzenie będzie niepowtarzalną okazją do poznania tajemnic kulinarnej turystyki od samego mistrza tego fachu. Bądźcie gotowi na wyjątkową dawkę inspiracji i zachwytu!

Rezerwujcie czas w swoim kalendarzu, spotkanie z Robertem Makłowiczem zapowiada się niezwykle smakowicie i interesująco.

Zapraszamy w niedzielę 29 października 2023 godz. 13.00

Do zobaczenia!