❗ Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję TOUR SALON 27-29 października 2023❗  

Organizator:

Rodzinny park rozrywki Rabkoland - poznaj smak dobrej zabawy!

Podziel się

Do wystawców Tour Salon dołączył RABKOLAND, który przybędzie do nas wprost z malowniczej krainy Kotliny Rabczańskiej, gdzie powstał ten rodzinny park rozrywki, manufaktura radości, uśmiechu, dobrej zabawy, ale i adrenaliny i mocnych wrażeń.

Rabkoland to Park wielu atrakcji dla dzieci i każdej rodziny

To miejsce dla maluchów spragnionych ruchu i mających niespożyte pokłady energii, starszaków ciekawych świata i dorosłych, w których wciąż drzemie duch dziecka. Rodzinny park rozrywki Rabkoland to miejsce atrakcyjne dla każdego, ponieważ z założenia miała być to kraina przepełniona rodzinnym klimatem i ciepłą atmosferą. U nas będziesz się dobrze bawił, niezależnie od wieku!

Ponad 30 atrakcji na terenie całego parku!

Na terenie wesołego miasteczka nasze swoje miejsce odnajdą fani cyrkowej rozrywki, których zaprasza cyrk Luna. Dzieje się tutaj rzeczy niezwykłe i magiczne. Są m.in. Dom Klauna Mareczka i Krzywe Lustra. Poszaleć można wśród dzikich zwierząt w Góralsko Dżungla, gdzie zobaczysz świat z wysoka z Wieży Duch Duch i schłodzisz się wśród Plujących Totemów. Moc atrakcji czeka na Ciebie w Machinarium. Są tutaj Latający Autobus, którym poszybujesz wysoko i Autostop, którym pojedziesz daleko przed siebie. Wesołe miasteczko to również podróż w dalekie zakątki świata, w tym do Wioski Wikingów. A tam Kopalnia Złota, prawdziwa Wioska i Kuźnia Wikingów. Szczególnie najmłodszych zapraszamy do Doliny Trzmiela, gdzie jest bardzo magicznie i kolorowo. Można tu pofikać na kucyku Patataj lub pobujać się na Trzmielowej Huśtawce.

Najlepiej po prostu zobaczyć wszystko!

 

Strona www: https://www.rabkoland.pl/

Profil na FB: https://www.facebook.com/rabkoland/

Instagram: https://www.instagram.com/rabkoland/