>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Rodzinny weekend na TOUR SALON

Podziel się

TOUR SALON to przestrzeń pełna podróżniczych emocji dla całych rodzin. Jakie atrakcje czekają na gości?

Polska na rodzinny weekend

Na TOUR SALON będzie można poznać miejsca idealne na weekendowy wypad rodzinny, zwłaszcza z dziećmi.

Swoje walory turystyczne zaprezentuje m.in. Wielkopolska. Na wakacyjne i weekendowe wyprawy zaprosi także województwo lubuskie, które znane jest jako kraina jezior – El Dorado dla fanów sportów wodnych i wędkarzy. Podczas TOUR SALON będzie można zapoznać się również z ofertą turystyczną Mazowsza, a także dowiedzieć się dlaczego warto wybrać się do takich miejsc jak Beskidy, Kraina Lessowych Wąwozów, Lublin, Toruń czy Śląsk Cieszyński, które otrzymały tytuł Polskiej Marki Turystycznej przyznawany przez Polską Organizację Turystyczną.

Nie zabraknie też oferty obiektów z ekspozycją i zajęciami skrojonymi przede wszystkim z myślą o dzieciach. Park Makiet Mikroskala, Kolejkowo, ZOO w Lubinie kuszące 80 gatunkami, a także ścieżką dydaktyczną z prehistorycznymi stworami, to tylko niektóre z atrakcji, które będzie można poznać na targach.

Do eksplorowania Polski będzie zachęcać także Katarzyna Węgrzyn autorka niezwykle popularnego bloga Gdzie w Polsce na weekend, która przemierzyła kilometry podziemnych tras, odwiedziła obiekty z niezwykłą historią, znalazła miejsca, w których można spać w namiotach wiszących na zboczach gór, odkryła chatki hobbita i hotel z wnętrzami rodem z Alicji z Krainy Czarów. To idealna propozycja dla tych, którzy szukają ciekawych miejsc do zobaczenia w Polsce, w szczególności do wypraw rodzinnych z dziećmi.

 

Zajęcia kreatywne dla dzieci

Podczas TOUR SALON będzie można wziąć udział w warsztatach modelarskich przygotowanych przez Kolejkowo. Park Mikroskala z Konina będzie z kolei zachęcał do udziału w warsztatach z projektowania i wydruku 3D, podczas których będzie można własnoręcznie stworzyć własny model przy użyciu niskotemperaturowych długopisów 3D. Na stoisku Akademii Piłkarskiej Reissa będzie można natomiast poznać tajniki piłkarskiej techniki. 

 

W ramach ekspozycji TOUR SALON pojawi się także pole do mini golfa, gdzie całymi rodzinami będzie można sprawdzić się w tej dyscyplinie.

Zapraszamy na TOUR SALON całe rodziny!

<< PROGRAM WYDARZEŃ NA SCENIE >>

Szczegółowe informacje na temat biletów dostępne są TUTAJ. Zniżki przy okazaniu Kart Dużej Rodziny i legitymacji uczniowskiej (uczniowie).