❗ Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję TOUR SALON 27-29 października 2023❗  

Organizator:

Rozpoczęła się 10. edycja Festiwalu "Śladami Marzeń" - i Ty możesz stanąć na scenie!

Podziel się

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń z roku na rok przyciąga coraz większą grupę odbiorców, a już od dekady jest miejscem inspiracji dla setek podróżników, którzy co roku wracają wysłuchać nowych opowieści, czasem także w roli prelegentów.

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń oparty jest na formule konkursu. Co roku wśród prelegentów pojawiają się fantastyczne osoby, dzięki którym wspólnie zwiedzamy cały Świat! Ty też możesz stanąć na scenie Festiwalu i spróbować swoich sił w Konkursie o Złoty Ślad!


Kategorie Konkursu:
👣Śladami Marzeń po Świecie
👣Śladami Marzeń p Polsce

Kto może zostać prelegentem podczas Festiwalu?

Każdy!

Festiwal odbywa się w formule konkursu i do 18 września można za pomocą formularza zgłosić swój udział w jednej z dwóch kategorii; „Śladami marzeń po Polsce” lub „Śladami marzeń po Świecie”.

Z nadesłanych formularzy jury wybiera od 12 do 15 zgłoszeń, które zostaną zaprezentowane w formie prelekcji podczas Festiwalu w terminie 21-23 października.

 

Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Inspiracje na kolejną podróż, ciekawe historie i opowieści o Świecie, praktyczna wiedza w formie warsztatów, wielu ciekawych ludzi, fantastyczna atmosfera to tylko kilka z elementów Festiwalu, które uczestnicy co roku wspominają.

Festiwal to 3 dni fascynujących opowieści z wielu zakątków Świata, ciekawa strefa wystawców, obszerny program warsztatów i spotkań z autorami książek podróżniczych, after party.

Wydarzenie jest płatne, a bilet lub karnet uprawniają do wejścia na 3 duże wydarzenia: Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń, Targi Tour Salon i Caravanas Salon.

Już dzisiaj warto zaplanować swój weekend w Poznaniu, 21-23 października.

W tym roku z uwagi na jubileusz organizatorzy szykują jeszcze kilka niespodzianek, o których już wkrótce dowiemy się nieco więcej. Aby być na bieżąco warto śledzić fb: Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń i Instagram: sladamimarzen 

Co trzeba zrobić?

1. Wejść na stronę: zgloszenia.sladamimarzen.pl
2. Przeczytać regulamin
3. Wypełnić formularz i wysłać go do 18 września na wskazany adres
4. Trzymać kciuki za pierwszy etap konkursu
5. Do zobaczenia na targach Tour Salon podczas Festiwalu Śladami Marzeń 21-23.10.2022 r.