>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Rozpoczynamy pierwszy dzień TOUR SALON

Podziel się

Po kilkunastu miesiącach oczekiwań rozpoczynamy Targi TOUR SALON! Przed nami trzy dni atrakcji dla miłośników podróży i turystyki. Co znajdzie się programie na piątek?

Od godz. 10:00 zapraszamy do trzech pawilonów: nr 6, 10 i 11. Uroczyste otwarcie – połączone z wręczeniem nagród Róże Regionów i uroczystym podpisaniem porozumienia o współpracy między Ministerstwem Rozwoju i Technologii i Ministerstwem Turystyki Bułgarii – zapraszamy do pawilonu 6 o godz. 12:00.

Również w samo południe, w pawilonie 11 (Iglica), wystartuje Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń. Przez trzy dni jego uczestnicy wysłuchają kilkudziesięciu prelekcji wygłoszonych przez podróżniczych ekspertów.

O godz. 13:00 na scenie w pawilonie nr 6 rozpocznie się panel „Turystyka indywidualna i rodzinna w czasach ograniczeni pandemicznych”, który z Grupą MTP współorganizuje Instytut Skrzynki – Instytut Dokumentacji, Rozwoju i Promocji Dziedzictwa Kulturowego Powiatu Poznańskiego.

Tuż po jego zakończeniu, a więc o godz. 14:30, Ambasada Bułgarii w Polsce zaprasza do pawilonu nr 10 na prezentację pt. „Bułgaria: całoroczny kierunek turystyczny”.

Od godz. 15:30 na powrót zapraszamy do pawilonu nr 6, w którym (spotkaniem organizacyjnym) rozpocznie się Zlot Cavarningowy. O godz. 16:00 zwiedzający będą mogli posłuchać o tym jak przygotować się do zimowego wyjazdu na kemping.

Piątkowe wydarzenia kończą się o godz. 17:00.

Program wydarzeń