>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Soliści w gronie wystawców na tragach Tour Salon

Podziel się

Soliści to stowarzyszenie ludzi pełnych pasji do podróżowania, alternatywa dla biur podróży. Tą pasją chcą zarażać innych, by wspólnie odkrywali kolejne zakątki naszej planety. Soliści to inicjatywa, dzięki której zwiedzanie świata odbywa się poza utartymi szlakami

Już w październiku na naszych targach zagości największy Klub Podróżników w Polsce, który od ponad 9 lat spełnia marzenia o egzotycznych podróżach. W ofercie klubu są aktywne wyprawy w małych grupach po całym świecie. 

W ostatnich latach zorganizowali ponad 200 różnych wypraw rocznie w najbardziej egzotyczne miejsca świata! Każda z nich to intensywny i bogaty w doznania program, tworzony przez doświadczonych podróżników – pasjonatów.  Nie chodzą utartymi ścieżkami, obcują z lokalnymi społecznościami, chłonąć ich kulturę. W Solistach można doświadczyć świata, chłonąc jego pełne oblicze, nie tylko go oglądając.

Daleko im do wycieczek all inclusive i siedzenia nad basenem (chociaż drinki z palemką nie są im obce ). Zdecydowanie wolą przemierzać świat z plecakiem i przeżywać niespodziewane przygody. Na wyprawach nie  zabraknie trekkingów na najbardziej malownicze szczyty, odwiedzin w najciekawszych dalekich miastach oraz eksplorowania najpiękniejszych pustyń, plaż i lasów.

Zrealizowali już ponad 800 wypraw na 6 kontynentach, w których udział wzięło przeszło 7500 podróżników.  Solistowe wyprawy charakteryzują się najbardziej aktywnym programem na rynku z duża liczba atrakcji w cenie wyprawy. Wspólnie tworzą unikatową społeczność podróżników. Soliści to ponad 100 certyfikowanych Liderów Wypraw, którzy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu organizują niezapomniane wyprawy.

Co roku dokładają do swojego programu 10 nowych kierunków zagranicznych, a oprócz tego w ofercie są również:
- wyprawy weekendowe po Polsce Live Wild,
- wyjazdy eventowe (m.in.: Sylwester w Jordanii i Maroko)

- Akademię Liderów Wypraw - jedyne takie szkolenie w Polsce, które pozwala na zdobycie pracy marzeń jako Lider Wypraw

Z Solistami pojedziesz w swoją podróż marzeń.

Linki:
https://solisci.pl/
https://solisci.pl/najblizsze-wyjazdy/

https://solisci.pl/sylwester-z-solistami/