❗ Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję TOUR SALON 27-29 października 2023❗  

Organizator:

TOUR SALON 2020 w nowej przetrzeni

Podziel się

W przyszłym roku ekspozycja zostanie zlokalizowana w przestrzeni Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Poznań Congress Center to nowoczesne centrum kongresowe, wystawiennicze i widowiskowe. Zróżnicowane architektonicznie wnętrze umożliwia organizację wydarzeń o różnorodnym charakterze, od spotkań biznesowych dla kilkunastu osób aż po eventy, w których bierze udział kilkadziesiąt tysięcy uczestników. Tym samym idealnie wpasowuje się w formułę targów TOUR SALON, które łączą potrzeby różnych grup. Z jednej strony są to spotkania biznesowe przedstawicieli branży, z drugiej – szeroką publiczność, która chce zgłębić wiedzę na temat regionów i atrakcji, z których warto skorzystać, zweryfikować ofertę biur podróży oraz spotkać znanych globtroterów, by posłuchać o ich doświadczeniu z wypraw w najbardziej odległe zakątki Ziemi.

W 2020 roku zaspokoimy te potrzeby w nowoczesnej przestrzeni Poznań Congress Center,w której zostanie zlokalizowana ekspozycja, a także strefa spotkań z gośćmi Festiwalu Podróżników TOUR SALON i Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń. Do dyspozycji wystawców zostaną oddane trzy poziomy w bardzo przyjemnym i nowoczesnym anturażu. Przygotowaliśmy także projekty stoisk uwzględniające rozwiązania graficzne, tak ważne przy tego typu imprezie i produkcie, jakim są podróże. To z pewnością pozwoli na wyeksponowanie walorów miejsc, które będą promowane podczas TOUR SALON – wyjaśnia Filip Bittner, dyrektor grupy produktów.

Warto podkreślić, że oprócz przestrzeni wystawienniczej, Poznań Congress Center dysponuje mniejszymi salami konferencyjnymi, w których odbędą się zaplanowane przez organizatora i partnerów targów wydarzenia branżowe – konferencje, szkolenia, spotkania z blogerami.

Na jednym z poziomów zostanie także zlokalizowana scena, na której wystąpią zaproszeni podróżnicy. Z kolei w Sali Ziemi,  jednej z najnowocześniejszych sal widowiskowych w Polsce, odbędzie się 8. edycja Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń. Jedna przestrzeń, pełna emocji, niezwykłych przygód i atrakcji dla zwiedzających. Idealne rozwiązanie na zimowy weekend i rozpoczęcie realizacji wakacyjnych marzeń – komentuje Filip Bittner.

Sprzedaż powierzchni wystawienniczej na TOUR SALON już trwa. Warto pamiętać, że do 11 października br. obowiązują promocyjne ceny. Wystawcy, którzy zgłoszą się w tym terminie mogą także skorzystać z działań promocyjnych oferowanych przez organizatora wydarzenia.