❗ Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję TOUR SALON 27-29 października 2023❗  

Organizator:

Tour Salon Blog Meeting

Podziel się

Zapraszamy blogerów do udziału w 6. edycji wydarzenia.

TOUR SALON Blog Meeting to projekt realizowany podczas targów TOUR SALON mający inicjować współpracę pomiędzy blogerami i wystawcami targów. W 2020 roku będziemy mieli przyjemność już po raz szósty zorganizować przestrzeń specjalną, w której odbędą się spotkania podróżników z przedstawicielami regionów, organizacji turystycznych, atrakcji turystycznych czy obiektów noclegowych.

Jeśli podróżujesz, dzielisz się swoim doświadczeniem z podróży w sieci, masz lekkie pióro i opisujesz miejsca, smaki, atmosferę tak, że ma się ochotę rzucić wszystko w jednej chwili, spakować walizkę i podążyć Twoim tropem, to nie może Ciebie zabraknąć na TOUR SALON Blog Meeting.

To czas kiedy każdy bloger będzie mógł zaprezentować siebie oraz swoją ofertę podczas indywidualnych spotkań z przefstawcielami atrakcji i obiektów turystycznych. Jest to więc niewątpliwa szansa poznania nowych osób i nawiązania z nimi współpracy.

TOUR SALON Blog Meeting odbędzie się w sobotę 15.02.2020 r. w Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Co zrobić, aby wziąć udział?

Wystarczy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Udział w TOUR SALON Blog Meeting jest bezpłatny.

Szczegółowych informacji na temat TOUR SALON Blog Meeting udziela Weronika Wyrwicka-Cytawa: tel. 691 029 044, email: weronika.cytawa.