>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

TOUR SALON na niedzielę

Podziel się

Niedziela na Targach TOUR SALON naznaczone będą opowieściami o historii, architekturze, górach i pustyni.

Niedzielę rozpoczynamy od gratki dla miłośników historii i architektury. O godz. 10:30 zabieramy Was uczestników w niezwykłą podróż w czasie, podczas której poznamy historię targowej architektury i fascynujące historie jakie wydarzyły się na przestrzeni lat na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

O godz. 11:00 jeszcze raz wracamy do podróży vanami. Tym razem z ekipą Calluna Trip, która przeprowadzi Was przez drogowe szlaki USA, Kanady, Islandii i kilku innych miejsc.

W samo południe coś dla miłośników przyrody: Bartek Szaro opowie o efektach pierwszej części projektu, w którym opisuje 50 najciekawszych odcinków na polskich rzekach w zgodzie z duchem zrównoważonego rozwoju turystyki.

Godzinę później wyruszymy rowerem na 6000 m n.p.m. Marcin Jakub Korzonek będzie mówił o samotnej wyprawie przez pustynię Atacama w Chile, próbie pobicia rekordu świata w wysokości na jaką wjechał rowerzysta.

Na zakończenie, o godz. 16:00, wyruszymy do Maroka. Najpierw na Jebel Toubkal, czyli najwyższy szczyt w północnej Afryce, potem pod rozgwieżdżone niebo nad Saharą, by na koniec posłuchać o pięknej architekturze tego kraju. O wszystkim opowie Olga Bagińska.

Program wydarzeń