>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Tour Salon - odkryj piękno regionów i produkty turystyczne

Podziel się

Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon to wydarzenie, które od lat przyciąga pasjonatów podróży, miłośników kultury, historii i piękna przyrody. 34 edycja targów odbędzie się w dniach 27-29 października 2023 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, tym razem pod hasłem „Wybierz dobry kierunek. Odkryj nieznane".

Targi to doskonała okazja, aby odkryć tajemnice różnych regionów oraz poznać bogactwo produktów turystycznych, które nasz kraj ma do zaoferowania. W tegorocznej edycji zaprezentują się wystawcy z najpiękniejszych zakątków Polski, ale również z egzotycznych regionów świata. Zwiedzający będą mieli okazję zanurzyć się w fascynującej kulturze, posmakować lokalnych przysmaków, zebrać najlepsze wakacyjne oferty, oraz poczuć podróżniczy klimat. Krajem partnerskim targów Tour Salon jest Madagaskar, który zachwyca unikalną przyrodą, spektakularnymi krajobrazami i wyjątkowym bogactwem kulturowym. Wśród zagranicznych wystawców będą również przedstawiciele Czech, Gruzji, Chorwacji, Finlandii, Niemiec czy Ugandy. Prawdziwą wisienka na torcie jest udział Madagaskaru, który został krajem partnerskim obecnej edycji.

Dlaczego warto odwiedzić Tour Salon?

  • Eksploruj Polskę - każdy region ma swoje unikalne atrakcje, smaki i tradycje. Targi dają okazję do podróży w różnorodne zakątki naszego kraju. Swoje turystyczne perełki zaprezentująm.in.: Mazowsze, Dolny Śląsk, Lubelskie, Łódzkie, Pomorze Zachodnie, Podlasie i Wielkopolska
  • Spotkaj ekspertów i przedstawicieli regionów, przewodników turystycznych oraz specjalistów z branży. Dowiedz się, dokąd warto pojechać, co warto zobaczyć i jak spędzić niezapomniane wakacje.
  • Bogaty program wydarzeń - Tour Salon to nie tylko stoiska ekspozycyjne, ale również liczne prelekcje, prezentacje, warsztaty i pokazy, które pozwalają pogłębić swoją wiedzę o Polsce jako kraju atrakcyjnym turystycznie. Na scenie głównej w pawilonie 8A wystąpią: gość specjalny targów - Robert Makłowicz, Busem Przez Świat, Ready for Boarding, kierunkowo.pl,  Jack&Dog,  Gdzie Los Poniesie, Calluna Trip, Magdalena Wolińska-Riedi
  • Niespodzianki i promocje - wystawcy oferują specjalne promocje i rabaty na wycieczki, noclegi i atrakcje turystyczne. To doskonała okazja do zaplanowania swoich przyszłych podróży.
  • Networking: Tour Salon to również miejsce do nawiązywania kontaktów biznesowych. Dla przedstawicieli branży turystycznej to szansa na współpracę i wymianę doświadczeń.
  • Inspiracja: na targach odkryjesz nieznane miejsca, zdobędziesz pomysły na kolejne wyprawy, a nawet współtowarzyszy podróży. Okazją do poznania prawdziwych pasjonatów wypraw lokalnych i globalnych jest Festiwal Podróżniczy „Śladami Marzeń”, którego celem jest wymiana wiedzy, doświadczeń bez względu na wiek, miejsce zamieszkania, czy budżet przeznaczony na wyprawę. W tym roku po raz drugi odbędzie się Rodzinny Festiwal Podróżniczy Tup Tup - w sobotę i niedzielę dzieci wspólnie z rodzicami będą miały okazję skorzystać z poznańskiej strefy animacji.

Ponadto, na targach czekać będą liczne atrakcje turystyczne - od pokazów kulinarnych, przez prezentacje etnograficzne, po niezapomniane występy artystyczne.

Nie przegap okazji i już teraz zaplanuj swój udział w targach Tour Salon. Bilety są dostępne na stronie: https://tobilet.pl/tour-salon-2023.html .

Równolegle z targami Tour Salon odbędzie się największa w Polsce impreza caravaningowa targi kamperów, przyczep kempingowych i sprzętu biwakowego Caravans Salon Poland, podczas której będzie można sprawdzić nowinki ze świata kamperów, przyczep kempingowych, kampervanów, sprzętu turystycznego i biwakowego. Uzupełnieniem poznańskiego święta turystyki są targi Targi sprzętu pływającego i sportów wodnych Yacht Salon Poland skierowane do miłośników sportów wodnych, gdzie będzie można podziwiać niezwykłe jachty, łodzie oraz inne sprzęty przeznaczone pasjonatów żeglarstwa i sportów wodnych.

Bilet na Tour Salon uprawnia również do wstępu na pozostałe wydarzenia: Caravans Salon, Yacht Salon, Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń oraz Rodzinny Festiwal Podróżniczy Tup Tup.

Targi Tour Salon to ponad trzy dekady inspiracji i doświadczenia. To miejsce kreowania marek oraz promocji niezwykłych miejsc, wspaniałych miast, fascynujących regionów oraz aktywnej turystyki doświadczanej w zgodzie z naturą. Bądź częścią tego fascynującego wydarzenia!

Serdecznie zapraszamy w imieniu zespołu targów Tour Salon 27- 29 października 2023, Międzynarodowe Targi Poznańskie