❗ Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję TOUR SALON 27-29 października 2023❗  

Organizator:

TOUR SALON pod patronatem

Podziel się

Tegoroczna edycja wielkopolskich targów turystycznych odbędzie się w dniach 24-26 września. Wydarzenie zostało objęte patronatem organizacji i instytucji wspierających rozwój turystyki.

Idea TOUR SALON zawiera się w haśle:„Odkryj smak przygody”, którym ponownie będziemy zachęcać do poszerzania podróżniczych doświadczeń. TOUR SALON, który ma inspirować, zachęcać do odkrywania nie tylko nowych kierunków, ale także nowych pasji i nowych sposobów spędzania wolnego czasu.

Realizując nasze założenia, do udziału w targach zapraszamy regiony, miasta, gminy, powiaty, obiekty turystyczne, a także wszelkie instytucje i firmy, które specjalizują się w realizacji projektów pozwalających w interesujący sposób zagospodarować wolny czas. Razem ze znanymi podróżnikami będziemy zachęcać do eksplorowania nowych miejsc i podejmowania podróżniczych wyzwań. Szczególną uwagę chcemy poświęcić podróżom po Polsce: w miejsca doskonale znane, ale także w te, które nie zdobyły jeszcze wielkiej popularności i są odwiedzane raczej przez koneserów wypraw. Chciałbym również zaznaczyć, że tegoroczna edycja targów TOUR SALON odbędzie się równoleglez jednym z największych wydarzeń związanych z turystyką caravaningową w naszym kraju - targami Caravans Salon oraz towarzyszącym im Ogólnopolskim Zlotem Caravaningowym.

Taka właśnie koncepcja TOUR SALON zyskała przychylność instytucji, które objęły targi patronatem. Są wśród nich:

  • Polska Organizacja Turystyczna,
  • Forum Turystyki Regionów,
  • Forum Regionalnych Organizacji Turystycznych,
  • Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna,
  • Wielkopolska Organizacja Turystyczna,
  • Związek Pracodawców Turystyki Lewiatan.