>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Tour Salon powraca jesienią

Podziel się

Przyszłoroczne Targi Tour Salon odbędą się 21–23 października. W połączeniu z innymi wydarzeniami dla podróżników i branży turystycznej, będą najważniejszymi tego rodzaju, jesiennymi targami podróżniczymi w tej części Europy.

Mimo, że tegoroczna edycja Tour Salon dopiero się zakończyła, prace nad przyszłoroczną już trwają. Turystyczno-podróżniczy weekend z Tour Salon zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Od lat targi te stanowią dla tej branży szansę na nawiązywanie i kontynuowanie biznesowych relacji, dla miast, regionów i krajów – okazję do promocji walorów turystycznych, a dla turystów – do poznania nowych kierunków i sposobów na wyprawy.

Dlatego jesienią 2022 roku do Poznania przyjadą przedstawiciele branży turystycznej, hotelarskiej, przedstawiciele regionów i izb turystycznych, stowarzyszeń, ale też podróżnicy i miłośnicy bliższych i dalszych wypraw.

Ale to nie wszystko! Podobnie jak podczas ostatniej edycji, Targom Tour Salon będą towarzyszyły Targi Caravans Salon. Swoją ofertę zaprezentują na nich najwięksi producenci i dystrybutorzy pojazdów turystycznych. Jak pokazały doświadczenia z  2021 roku, obie imprezy znakomicie się uzupełniają. Dlatego uczestnicy obu przyszłorocznych wydarzeń będą mogli wziąć udział w prelekcjach, warsztatach, zapoznać się ofertami współpracy i wyjazdów, ale też posłuchać opowieści pasjonatów podróży.

Tych ostatnich nie zabraknie również podczas – towarzyszącemu targom – Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń, a konkretnie jego jubileuszowej, 10. edycji. Ona również potrwa trzy dni i gościć będzie się na terenie Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Podróżniczy weekend, od 21 do 23 października 2022 roku, zapowiada się więc fascynująco i dla zwiedzających, i dla uczestników, i dla branży turystycznej.