>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Turystyka indywidualna i rodzinna w czasach ograniczeń pandemicznych

Podziel się

Zapraszamy przedstawicieli branży do udziału w panelu branżowym 24 września.

Instytut Skrzynki – Instytut Dokumentacji, Rozwoju i Promocji Dziedzictwa Kulturowego i Kulinarnego Powiatu Poznańskiego zaprasza na panel prezentacyjny pt. „Turystyka indywidualna i rodzinna w czasach ograniczeń pandemicznych” .

Wydarzenie odbędzie się na scenie głównej targów Tour Salon 2021 w dniach 24.09.2021 w godz. 13.00–14.30 oraz 25.09.2021 o godz. 15.00.

Podczas spotkania zaprezentowana zostanie idea turystyki kulinarnej oraz przykłady działających na świecie i w Polsce szlaków kulinarnych. Uczestnicy będą mogli bliżej zapoznać się z takimi szlakami jak: - „Smaki Dolnego Śląska”;  „Mazury Zachodnie od Kuchni” i  „Smaki Powiatu Poznańskiego”. Opowiemy też o produktach lokalnych w kontekście tradycji, zdrowia, misji, edukacji i ważnej roli rodziny w kształtowaniu świadomości konsumenckiej.

W trakcie panelu i tuż po jego zakończeniu prowadzony będzie wśród publiczności quiz z upominkami oraz nagrodami. Będzie można wygrać między innymi vouchery na weekendowe pobyty na Mazurach zachodnich, Dolnym Śląsku lub kolację dla dwojga w restauracjach na terenie powiatu poznańskiego.

Współorganizatorami wydarzenia są: Grupa MTP – Targi TOUR SALON; Polska Organizacja Turystyczna; Dolnośląska Organizacja Turystyczna; Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna; Landbrand – Rozwój Turystyki Kulinarnej oraz Powiat Poznański.

Zapraszamy! 24 września w godz. 13.00–14:30 i 25 września od godz. 15.00.

Bezpłatne zaproszenie dla profesjonalistów