>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A. zaprasza po zdrowie i urodę

Podziel się

Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A. posiada kilka obiektów zlokalizowanych w Połczynie-Zdroju oraz Świnoujściu, wśród których z pewnością znajdą Państwo ten najbardziej odpowiadający indywidualnym potrzebom. Podczas pobytu, ośrodek zapewnia doskonałe warunki zakwaterowania, zabiegi rehabilitacyjne, a także atrakcje w strefie relaksu, takie jak baseny, jacuzzi czy sauny.

Sanatoria w Połczynie-Zdroju zajmują się leczeniem przewlekłych chorób i zwyrodnień kręgosłupa i stawów, rwy kulszowe, reumatyzmu, leczeniem otyłości i chorób układu pokarmowego, a także leczeniem bezpłodności i różnego rodzaju schorzeń ginekologicznych. Profesjonalny personel zapewnia rehabilitację stacjonarną, ambulatoryjną oraz rehabilitację ogólnoustrojową po przebytych zabiegach.

 Wypoczynek w eleganckim i nowoczesnym SPA Zdrojowe Zacisze cieszy się ogromnym zainteresowaniem,  również ze względu na dostępność szerokiej gamy zabiegów relaksacyjnych, kosmetycznych, pielęgnacyjnych ciała i twarzy oraz strefę wellness.

Ziemia połczyńska słynie z bogactw naturalnych, których właściwości lecznicze wykorzystywane są od setek lat. Mowa tutaj o doskonałej borowinie połczyńskiej oraz solance, które stosowane są w naszym Uzdrowisku do leczenia rożnych dolegliwości.

Ośrodek posiada w ofercie wiele zabiegów borowinowych, w tym okłady, kompresy i kąpiele borowinowe. Borowinę stosujemy także do zabiegów kosmetycznych, bowiem borowina ujędrnia, nawilża i regeneruje skórę. Solanka to drugi naturalny skarb, którego atuty są wykorzystywane w Uzdrowisku Połczyn.

Zastosowanie solanki do inhalacji powoduje nawilżenie dróg oddechowych. Solanka stosowana jest również w leczeniu chorób zwyrodnieniowych, otyłości, leczy przewlekłe stany zapalne, łuszczyce, alergie skórne, egzemy, zwalcza cellulit, łagodzi dolegliwości bólowe i zmniejsza napięcie mięśniowe. Solanka wspomaga także leczenie stanu obniżonej odporności, leczenie bezpłodności oraz normalizuje ciśnienie tętnicze i poprawia krążenie poprzez dotlenienie tkanek. Kąpiele solankowe maja zbawienny wpływ na skórę, zwiększają jej ukrwienie, poprawiają jędrność, napinają i nawadniają dzięki czemu pomagają zwalczać cellulit.

 Uzupełnieniem leczenia z wykorzystaniem borowiny i solanki jest seria naturalnych kosmetyków Terra Zdrój dostępna w każdym z obiektów, a także na stronie internetowej www.kosmetyki-terra.pl. W asortymencie znajdują się wyjątkowe produkty do codziennej pielęgnacji, między innymi: mydła naturalne, olejki, peelingi, balsamy, kremy do rąk i stóp, maseczki do twarzy, sole i kule kąpieli, oraz wiele innych kosmetyków. Pobyt w uzdrowisku pozwala zregenerować się i wypocząć, a przede wszystkim pozbyć licznych dolegliwości.


Wszelkie informacje i numery telefonów na stronie: https://uzdrowisko-polczyn.pl/

UZDROWISKO POŁCZYN GRUPA PGU S.A.
Adres: ul. Zdrojowa 6,
78-320 Połczyn-Zdrój

Zapraszamy na stoisko podczas targów Tour Salon 27-29 października 2023r.