>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Weekendowe podróże po Polsce

Podziel się

Kilometry podziemnych tras, obiekty z historią, magiczne kręgi, niezwykłe rezerwaty i jedne z najpiękniejszych gór na świecie. Między innymi o tym usłyszycie na spotkaniu z Kasią Węgrzyn, autorką bloga Gdzie w Polsce na weekend.

Kasia kilka lat temu szukała ciekawego kierunku na weekendowy wyjazd w kraju. Ilość miejsc, które ją zainteresowały, skłoniły ją do wielu podróży, dzięki którym odkryła naprawdę niezwykłe miejsca w Polsce: kilometry podziemnych tras, obiekty z niezwykłą historią, magiczne kręgi, przepiękne rezerwaty i jedne z najpiękniejszych gór na świecie. Kasia znalazła miejsca, w których można spać w domkach na drzewie i w namiotach wiszących na zboczach gór, domy. Odkryła chatki hobbita i hotel z wnętrzami rodem z Alicji z Krainy Czarów. Będziecie zdziwieni, jak wiele jest do zobaczenia w Polsce.

Kasia na co dzień podróżuje ze swoją rodziną, mężem oraz synami w wieku 3 i 7 lat. Prowadzi też blog „Gdzie w Polsce na weekend”, który szybko zyskał popularność, a na samym facebooku obserwuje go ponad 40 tysięcy osób! Obecnie pracuje nad swoją pierwszą książką na tematy turystyki krajowej.

Na spotkaniu z Kasią Węgrzyn usłyszycie o wcale nie tak oczywistych atrakcjach, które warto zobaczyć w naszym kraju i o tym jak przygotować się do takich podróży i sprawić, by przyniosły satysfakcję i wspaniałe wspomnienia.