❗ Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję TOUR SALON 27-29 października 2023❗  

Organizator:

Wielkopolska poza utartym szlakiem

Podziel się

W tę niezwykłą podróż zabiorą gości TOUR SALON Paulina i Michał Mikołajczak, autorzy bloga addicted2travel.

Paulina i Michał Mikołajczak pochodzą z Poznania. Podróże są nieodłącznym elementem ich życia i największą pasją. Uwielbiają odkrywać piękne i magiczne miejsca – zarówno tuż za rogiem, jak i na drugim końcu świata. Razem zwiedzili prawie 40 krajów. Od paru lat zarażają podróżniczą pasją dzieci - 3,5 letnią Emilkę i 2 letniego Leosia.

Kiedy na świat przyszły dzieci coraz intensywniej odkrywają rodzimą Wielkopolskę. Lubią schodzić z utartych szlaków i odkrywać miejsca nieoczywiste. Podczas TOUR SALON 2021 wystąpią na scenie w ramach cyklu "Giganci (w) podróży i zabiorą gości targów na spacer po Wielkopolsce mniej znanej. Pokażą miejsca, których nie znajdzie się w przewodniku - wydmy, wrzosowiska, pocztówkowe widoki, ciekawy street art oraz miejsca, które spodobają się najmłodszym. Nie mam wątpliwości co do tego, że to będzie spotkania, podczas którego każdy będzie mógł zaczerpnąć moc inspiracji i pomysłów, które pomogą Ci zaplanować popołudniowe wycieczki, czy weekendowe wypady w Wielkopolsce.

Paulina i Michał Mikołajczak pojawią się na TOUR SALON na specjalne zaproszenie Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej.

Zapraszamy na spotkanie!

25 września | godz. 11.30 | scena w pawilonie 6