>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Wszystkie drogi prowadzą do Poznania na Tour Salon

Podziel się

Tradycyjnie jesienią w sercu wielkopolski ma miejsce inspirujące wydarzenie dla wszystkich miłośników podróży! W najbliższy weekend serce turystyki będzie biło właśnie w Poznaniu.

Czego możesz się spodziewać na Tour Salon:

Destynacje na wyciągnięcie ręki: spotkaj przedstawicieli egzotycznych krajów, zobacz atrakcje turystyczne, poczuj klimat różnych zakątków globu. Planujesz egzotyczną wycieczkę? To idealna okazja, aby poznać oferty i zasięgnąć informacji z pierwszej ręki.

Inspirujące Prezentacje i Warsztaty: Doświadczeni podróżnicy i eksperci z branży podzielą się swoimi historiami i wskazówkami. Dowiesz się, jak planować podróże, odkrywać tajemnice nieznanych miejsc i jak tworzyć niezapomniane wspomnienia.

Nowości w świecie podróży: poznaj najnowsze trendy turystyczne, dowiedz się, jakie są najgorętsze destynacje w nadchodzącym sezonie oraz jakie atrakcje czekają na ciebie w różnych zakątkach świata.

Unikalne Stoiska Wystawców: Przeszukaj unikalne stoiska, gdzie znajdziesz rękodzieło z różnych zakątków świata, regionalne smakołyki oraz produkty związane z podróżami.

Nie przegap szansy na wyjątkowe doświadczenia!

Bądź z nami na Targach Tour Salon 2023 i pozwól, aby twoje marzenia o podróżach stały się rzeczywistością.