>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Wybierz dobry kierunek - razem z KIERUNKOWO.PL

Podziel się

Kierunkowo.pl to blog podróżniczy, prowadzony przez Marcina Krawczyka, którego pasją są mikropodróże. O swojej pasji do odkrywania i poznawania Polski, kolekcjonowaniu wspomnień i kulinarnych inspiracjach opowie podczas targów najbliższej edycji targów Tour Salon.

Marcin Krawczyk to rodowity Wielkopolanin i zdeklarowany mikropodróżnik, który do perfekcji opanował sztukę łączenia ze sobą pasji do podróżowania z pracą zawodową. Jego specjalnością są jednodniowe wypady, city breaki i weekendowe wyjazdy, podczas których poznaje i odkrywa najciekawsze zakątki Polski, starając się odwiedzać zarówno dobrze znane atrakcje jak i te miejsca, które skrywają potencjał podróżniczy i nadal czekają na zauważenie.
Na swoim koncie ma już niezliczoną ilość mikropodróży, głównie po Wielkopolsce, Dolnym Śląsku i Pomorzu, które dodatkowo od 2019 roku opisuje na swoim blogu – kierunkowo.pl. Znajdziecie na nim już ponad 500 blogowych wpisów, spośród których kilka zostało docenionych i opublikowanych na Narodowym Portalu Turystycznym.
Stara się podróżować niemal w każdej wolnej chwili, najczęściej ruszając w drogę samemu. Najbardziej jednak lubi rodzinne wyjazdy, podczas których stara się zarazić swoją pasją bliskich, w tym również swojego kilkuletniego synka.
Od kilku lat stara się promować ideę mikropodróży, którym poświęcił swój wyjątkowy poradnik „MIKROPODRÓŻE”, będący najobszerniejszą polską publikacją przybliżającą krótkie formy podróżowania i będącą inspiracją do odkrywania najbardziej nieodkrytej części kraju - Polski lokalnej! Swoją filozofią mikropodróżowania udowadnia, że nawet mając mało wolnego czasu, można czerpać z krótkich wyjazdów równie wiele satysfakcji i radości jak z dużych podróży.

Podczas targów Tour Salon poznacie wyjątkowe mikropodróżnicze historie, praktyczne porady i wskazówki oraz setki fantastycznych miejsc i podróżniczych inspiracji! Przekonacie się o ogromnym potencjale mikropodróży, dzięki którym zamiast tkwić w strefie marzeń, po prostu zaczniecie kolekcjonować wspomnienia i spełniać swoje podróżnicze pragnienia, niezależnie od tego ile macie czasu!

Więcej o naszym prelegencie na stronie: https://kierunkowo.pl/