>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Wystawca Tour Salon - Alpha Adventure Safaris

Podziel się

Alpha Adventure Safaris tworzy niezapomniane wrażenia, oferując dostosowane do potrzeb „afrykańskie przygody”. W ofercie tour operatora jest dostępny szeroki wachlarz podróży po Ugandzie, która słusznie nazywana jest perłą Afryki.

Uganda - perła Afryki

Alpha Adventure Safaris and Incentives zostało założone przez Alberta Petera Ssemakulę. Inspiracją tej decyzji była jego pasja do przygód i miłość do Ugandy i Afryki Wschodniej.

Alpha Adventure oferuje szeroki zakres usług. Oferowana turystyka przygodowa obejmuje aktywności fizycznie zapewniające poczucie ekscytacji i dreszczyku emocji, takie jak wycieczki trekkingowe, wspinaczka górska, sporty wodne lub safari czyli spotkania z dzika przyrodą, którym towarzyszą również doświadczenia obcowania z kulturą rdzennych mieszkańców.

Alpha Adventure na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klientów, jednocześnie biorąc pod uwagę społeczne, kulturowe i środowiskowe aspekty miejsc docelowych, w których prowadzi działalność. Posługując się specjalistyczną wiedzą, na temat lokalnej kultury oferuje swoim klientom wyjątkowe i autentyczne doświadczenia. Na bieżąco angażuje się w społeczną, kulturową i środowiskową rzeczywistość miejsc docelowych.

Alpha Adventure pokazuje odpowiedzialne podejście do turystyki. Zobowiązanie to obejmuje poszanowanie lokalnych zwyczajów i tradycji, wspieranie lokalnych społeczności, promowanie zrównoważonych praktyk i minimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko.

Alpha Adventure z zaangażowaniem dostarcza wysokiej jakości usługi związane z przygodami, przy jednoczesnym zapewnieniu, że ich działania są zgodne z wartościami i realiami miejsc docelowych, którym służą. Takie podejście jest doceniane przez klientów i pozytywnie wpływa na społeczność środowisko. 

Marzysz o wyprawie do Ugandy przyjdź na targi i zapytaj o szczegóły.

Alpha Adventure Safaris
www.alphatoursafaris.com
www.ugandasafaritrips.com
www.safari-news.com