>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Wystawca Tour Salon - Azure Voyage Tourism

Podziel się

Azure Voyage Tourism LLC to spółka działająca od 2015 roku na podstawie upoważnienia przyznanego przez TÜRSAB. Firma od wielu lat jest organizatorem wycieczek na terenie Turcji. Współpracuje z wieloma touroperatorami, biurami podróży, agentami z całego świata, między innymi: USA, Kanada, Meksyk, LATAM, Indie, Indonezja, Malezja, Australia, Nowa Zelandia, RPA.

Oferta firmy gwarantuje pełną obsługę wycieczek, wakacji, pakietów golfowych, pakietów dla nowożeńców, podróży służbowych, wydarzeń itp.

Oferując usługi dla wielu firm lokalnych i zagranicznych, ma na celu zapewnienie klientom najwyższej jakości usług. Ponad dwie dekady doświadczenia na rynku turystyki czynią Azure Voyage Tourism LLC wyjątkowym partnerem w zakresie kompleksowych rozwiązań dla naszych klientów, którzy działają w turystyce. Zespół organizuje wycieczki z przewodnikami, zapewnia dojazd zarówno dla klientów indywidualnych oraz dużych grup zorganizowanych, dysponuje kontaktami do ponad 300 hoteli na terenie Turcji.

Wierząc, że praca zespołowa jest jednym z najważniejszych kroków prowadzących do sukcesu, nadal świadczymy usługi za pośrednictwem naszych kolegów z zespołu, którzy mają wysoki poziom poczucia odpowiedzialności, śledzą rozwój i są otwarci na ulepszenia i zmiany z ambicją do osiągnięcia.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie:
- Planowania podróży krajowych i zagranicznych
- Organizowanie wycieczek, wakacji i podróży służbowych dla niezależnych podróżników i grup
- Przygotowanie pełnej infrastruktury do realizacji projektów
- Działania związane z tworzeniem tematów i programów motywacyjnych dla konkretnych wydarzeń, kongresy, seminaria i działania dealerskie, spotkania promocyjne i premiery produktów
- Przygotowanie zakwaterowania i transportu, przygotowanie niezbędnych dokumentów i przeprowadzanie niezbędnych procedur
- Organizacja miejsc spotkań i ich infrastruktury technicznej