>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Wystawca TOUR SALON: Klub podróżników Soliści

Podziel się

Od ponad 7 lat spełnia marzenia o egzotycznych podróżach, realizując je w kameralnych grupach.

Klub podróżników Soliści to zespół łamiący schematy podróżowania,. Jest alternatywą dla tradycyjnych biur i chce zarażać innych, aby wspólnie z nami dotarli w nieodkryte zakątki naszej planety.

Ich wyprawy to intensywne i bogate we wrażenia programy, tworzone przez doświadczonych podróżników – pasjonatów z wieloma krajami na swojej podróżniczej liście. Nie zabraknie na nich trekkingów na najbardziej malownicze szczyty, eksploracji niezwykłych miast na krańcach świata, czy też odkrywania najpiękniejszych pustyń, rajskich plaż i bujnych lasów deszczowych.

Na swoim koncie mają już m.in. zdobycie Kilimandżaro, czy lot paralotnią u podnóża Annapurny. Przemierzyli Azję koleją transsyberyjską, poznali obyczaje plemienia Himba w Namibii i zatańczyli sambę podczas karnawału w Rio. Spali w niecodziennych japońskich hostelach, malezyjskich jaskiniach, a nawet na ambonie po środku tropikalnego lasu. Nic im nie jest straszne, co raz po raz udowadniają na każdym kolejnym trekkingu od Sahary, aż po wulkan Irazu na Kostaryce.

Na Targi Tour Salon oprócz energetycznego i pełnego zaangażowania stoiska przywiozą także naszych niezawodnych prelegentów. Poznanie ich doświadczonych stażem liderów, czyli Moniki Ścibor oraz Hani Zieleźnik-Rybak z pewnością zachęci wszystkich do podróży w nieznane! Inspirują, przekazują wiedzę, a przede wszystkim kochają to co robią! Tym razem zabiorą uczestników targów w podróż na Azory, podczas której dowiecie się czemu nazywamy je europejskimi Hawajami oraz przedstawią Wam najciekawsze detale, którymi różnią się takie afrykańskie perełki czyli Kenia, Tanzania, Zanzibar i Namibia.

www.solisci.pl

https://www.facebook.com/klub.solisci/

https://www.instagram.com/klub.podroznikow.solisci/?hl=pl