>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Wystawca TOUR SALON: Kolejkowo

Podziel się

Miniaturowy świat na TOUR SALON zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych. To atrakcja dla całych rodzin!

Kolejkowo to cudowny świat w miniaturze. Jeżdżące pociągi, tramwaje, samochody, otoczone licznymi scenkami opisującymi wszelkie dziedziny życia.

Miniaturowi mieszkańcy aktywnie spędzają każdy dzień - chodzą do pracy, spotykają się się w parku, robią zakupy, a wieczorami oddają się nocnemu życiu. Po zmroku rozświetlają się latarnie uliczne, światła w domach, hotelach i restauracjach. Odwiedzający wystawę mogą spędzić tu kilka miniaturowych dni, i obserwować jak zmienia się dobowy cykl, gdzie dzień trwa 9 minut, a noc 4 minuty. Zmienne warunki pogodowe i zjawisko burzy oraz padającego deszczu dopełni maksimum wrażeń. Z dużą szczegółowością odwzorowane zostały miejsca z Wrocławia i Dolnego Śląska tj. wrocławski rynek wraz z ratuszem i kamienicami, Dworzec Świebodzki, budynki z ulic Kazimierza Wielkiego i obserwatorium na Śnieżce. W gąszczu przejeżdżających pociągów mijać nas będą pływające statki po rzece Odrze. Dodatkowo, świat można odkrywać poprzez interaktywne przyciski poruszając elementami na makietach.

Kolejkowo zabierze gości, tych najmłodszych i tych trochę starszych, w podróż przez miniaturowy świat kolei. Dodatkową atrakcją będą także warsztaty malowania figurek i domków do makiety.

Więcej informacji: www.kolejkowo.pl oraz na stoisku podczas targów TOUR SALON.