>> DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA 35. EDYCJĘ TARGÓW TOUR SALON 4-6 PAŹDZIERNIKA 2024 <<  

Organizator:

Wystawca Tour Salon - Polska Górom

Podziel się

Fundacja Polska górom! powstała z miłości do gór i z myślą o górach i ludziach, którzy po nich chodzą. Prowadzimy działania w obszarze promowania turystyki górskiej, ekologii i edukacji. Tworzymy scenariusze gier terenowych, które pozwalają zamienić zwykły spacer w pełną przygody wędrówkę, organizujemy wycieczki w góry, prowadzimy warsztaty ekologiczne i przyrodnicze, zaprojektowaliśmy aplikację Zmieć śmieć, która ma zachęcić turystów do sprzątania szlaków.

Fundację tworzą osoby, które mają duże doświadczenie w turystyce (przewodnicy sudeccy i beskidzcy, przewodnicy miejscy, podróżnicy) oraz w realizacji projektów społecznych finansowanych z różnych źródeł publicznych. Zajmujemy się promowaniem turystyki wśród różnych grup społecznych. W naszych działaniach staramy się podnosić świadomość turystów na temat bezpiecznego i możliwie najmniej inwazyjnego korzystania z zasobów naturalnych naszej planety. Zajmujemy się ekoturystyką i turystyką cyfrową, czyli szerzymy wiedzę na temat ochrony środowiska i pokazujemy, że zwiedzanie nie musi być nudne. Od początku naszego istnienia chcemy pokazywać dzieciom i młodzieży, osobom dorosłym oraz seniorom piękno naszego kraju. Jesteśmy jednym z nielicznych w Polsce przedsiębiorstw społecznych, które działa w branży turystycznej. Specjalizujemy się w tworzeniu cyfrowych gier terenowych, organizowaniu wycieczek, wyjazdów turystycznych i akcji ekologicznych.

Polska Górom zajmuje się promocją turystyki górskiej, tworzeniem cyfrowych gier terenowych, dbaniem o czystość górskich szlaków. Fundacja aktywnie promuje Dolny Śląsk poprzez górskie produkty, które kupicie w sklepie Duch Gór - duchgor.eu


Klaster Inicjatyw Ekonomii Społecznej zrzesza kilkadziesiąt podmiotów z 4 województw Polski zachodniej. Obecność w Klastrze daje członkom szereg korzyści i pozwala wzmocnić ich przewagę na rynku.
Głównymi celami organizacji są: integracja podmiotów skupionych wokół ekonomii społecznej i aktywne wspieranie ich działań. Jednym z obszarów działania klastra jest turystyka. Klaster promuje ofertę lokalnych przedsiębiorstw społecznych zajmujących się organizacją wycieczek, wyjazdów dla dzieci i prowadzeniem urokliwych pensjonatów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty i wspierania ekonomii społecznej!

Więcej informacji na targach Tour Salon 27-29 października 2023

oraz na stronie https://polskagorom.pl/