❗ Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję TOUR SALON 27-29 października 2023❗  

Organizator:

Wystawcy TOUR SALON. Center Parcs EU

Podziel się

Jeśli szukacie wyjątkowego miejsca na rodzinny weekend lub wakacje, to koniecznie sprawdźcie ofertę Center Parcs Europe.

Od ponad 50 lat ośrodki wypoczynkowe Center Parcs są miejscem, w którym można tworzyć wspomnienia z najbliższymi! Center Parcs oferuje wiele wiosek we wspaniałych miejscach - idealnych na letnie wakacje ze wszystkim, czego możesz potrzebować, aby spędzić miłe, długie lato z rodziną i przyjaciółmi. Domek w samym sercu lasu lub nad brzegiem wody? To zależy od Ciebie!

Bez względu na to, którą wioskę wakacyjną Center Parcs wybierzesz, zawsze zatrzymasz się we w pełni wyposażonym domku wakacyjnym na łonie natury, z własnym prywatnym ogrodem.

Co więcej, zarówno subtropikalny raj wodny Aqua Mundo, jak i Market Dome zapewniają ciepłe temperatury i tropikalną atmosferę, niezależnie od pogody na zewnątrz. Wejście do Aqua Mundo jest zawsze wliczone w cenę, aby odkrywać niesamowite zjeżdżalnie i dziką rwącą rzekę! Co więcej, nigdy nie będziesz się nudzić dzięki naszej szerokiej gamie zajęć sportowych, sklepów, restauracji i możliwości zwiedzania naszych parków. Kryte tropikalne Market Dome oraz wiele zajęć wewnątrz i na świeżym powietrzu sprawia, że Center Parcs jest idealnym miejscem na niezapomniane wakacje!