❗ Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję TOUR SALON 27-29 października 2023❗  

Organizator:

Wystawcy TOUR SALON: Wielkopolska Organizacja Turystyczna

Podziel się

Myślisz, że znasz Wielkopolskę jak własną kieszeń? Przekonaj się na TOUR SALON odwiedzając stoisko Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej.

Wielkopolska to region o wielu obliczach, gdzie każdy znajdzie atrakcje dla siebie. Gdzie wielka historia spotyka wielką przygodę. Odkrywać ją można o każdej porze roku, pamiętając jedynie o odrobinie dobrego planowania. Szlaki rowerowe i spływy kajakami to zdecydowanie propozycja na wiosnę i lato, ale świąteczne jarmarki czy festiwal rzeźby lodowej przyciągają sporo turystów także zimą. Wielkopolska to pomysł zarówno na weekend – w tym na intensywny city break, jak i  na dłuższy, spokojny wypoczynek w stylu slow life.

Wszystkich, także Wielkopolan, zapraszamy do dowiedzenia stoiska Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej, na którym będziecie mogli się dowiedzieć jakie tajemnice kryje ten region: czy kopalnia soli w Kłodawie to wrota piekieł, ile wiatraków jest w Wielkopolsce, gdzie znajduje się największy kosz wiklinowy na świecie, dokąd pojedziesz parowozem.

Poznaj Wielkopolskę na TOUR SALON razem z Wielkopolską Organizacją Turystyczną!

 

Fot. Jakub Rybicki